Prasa

einhard | 21 kwietnia 2021

Media: Nasi może zastąpić Agnellego w Juve

W mediach społecznościowych popularność z kolei zdobywa hashtag #Agnelliout.

Chociaż Juventus zaprzecza, aby Agnelli zrezygnował ze stanowiska prezesa klubu, to Sportmediaset twierdzi, że Włoch może podać się do dymisji w ciągu najbliższych godzin, ponieważ w środowisku piłkarskim „narobił sobie zbyt wielu wrogów”.

Sportmediaset podkreśla, że w tym momencie Juventus znajduje się w „dramatycznej sytuacji finansowej” i biorąc pod uwagę kiepskie relacje Agnellego z jego kuzynem i CEO firmy Exor, Johnem Elkannem, nie można wykluczyć, że prezes Bianconerich opuści klub.

Według nadawcy Alessandro Nasi jest głównym kandydatem do zastąpienia Agnellego na stanowisku prezesa Juventusu, gdyby ten podał się do dymisji. Nasi jest kuzynem Elkanna i Agnelliego, a obecnie pełni funkcję prezesa Spółki Comau i wiceprezesa firmy Exor.

Sportmediaset przekonuje również, że jeśli Nasi przejmie kontrolę nad klubem, to Pirlo opuści Juventus po zakończeniu obecnego sezonu.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
27 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
stofel
stofel
1 rok temu

Przyboczny chyba orgazmu dostanie jak przeczyta ostatnie zdanie 🙂

Leon
Leon
1 rok temu
Reply to  stofel

Oby takiego, po którym nie miałby już sił nic wiecej pisać…

OldLady
1 rok temu
Reply to  stofel

Nie wywołuj wilka z lasu.( bo jeszcze przyjdzie ten „Wilk sra w nocy” czy coś takiego)

tItOveN
Admin
1 rok temu
Reply to  OldLady

Mogę potwierdzić, że to jeden z tych ancymonów, który wyleciał z naszego grona (ban) jakiś czas temu.

przemek
1 rok temu
Reply to  OldLady

hahaha, popłakałęm się ze śmiechu

Last edited 1 rok temu by przemek
Hanuka
1 rok temu

Osobiście uważam, że obrzucanie teraz błotem gościa, który wyciągnął ten klub na salony to jakiś absurd. Jednocześnie trzeba zaznaczyć ze Pan Agnelli chyba pogubił się w ostatnich sezonach czego skutkiem jest aktualny regres czy dość nieciekawa sytuacja Finansowa. Mam nadzieje, że Juventus nie straci na renomie bo widze po niektórych tweetach piłkarzy, że mają dość negatywne spojrzenie na superlige co mogłoby przykładowo utrudniać negocjacje. Nie ukrywajmy, że pozycja klubu do którego kazdy chciał trafić bardzo ułatwiała nam zycie.

luque10
1 rok temu
Reply to  Hanuka

Tylko to nie jest tak, że Juventus i tylko ten klub chciał Superligi. Nie oczekuję od piłkarzy intelektu, ale wystarczy wpisać frazę kluby założycielskie – więc jak nie chcą grać w takich klubach, w imię czegoś, to spokojnie czeka na nich Roma, Atalanta, Aston Villa, czy inna Valencia. W imię miłości, równości w footballu i reszty wyższych wartości, nikt nie każe im grać za 5 + milionów, a mogą to robić za kilka tysięcy. Nie widzę problemu 😉

andi
1 rok temu
Reply to  Hanuka

Szkoda Agnelliego, m.in. dzięki niemu weszliśmy na szczyt piłki klubowej. Wystarczyło dokonać małych ruchów, aby zdobyć LM (do wygrania, której niezbędne jest też szczęście). Niestety on w każdym roku dokonywał przewrotu. Otoczył się słabej jakości ludźmi i zamiast trwać na górze, z każdym rokiem lecimy w dół. Wizerunkowo on i klub poniósł dużą stratę, więc pewnie będzie musił odejść.

Gregor del Ptasior
1 rok temu

Nigdy nie byłem fanem Agnelliego. Nie podobało mi się to „ukorporacjonowienie” Juventusu. Z takiej „rodzinnej firmy” stało się globalnym molochem. Nie wiem – być może to w jakiś sposób wpłynęło pozytywnie na wyniki finansowe, ale patrząc na dzisiejszą sytuację jakoś tego nie widzę. I myślę, że nie ma sensu zwalać tego na dziejący się od półtora roku cyrk. Poza tym jakoś nie ufam Agnelliemu. Jest taki trochę śliski. OK – trzeba przyznać, że to za jego kadencji mieliśmy rekordową serię 9 Scudetti, jednak ani jednej LM i do tego spektakularny upadek (może określenie nieco na wyrost) i złe decyzje po… Czytaj więcej »

Gryfel
Editor
1 rok temu

Nie wiem kiedy Juventus był rodzinna firmą, bo napewno nie za nieudolnych rządów Giliego i Blanca, a wczesniej w mafijnych kularach Triady. Juventus zawsze był nastawiony na zysk, parcie do przodu i zdobywanie nowych rynków, tylko dawniej perspektywy były inne i inne realia. Dziwne gdyby Juve w latach 90siątych parło w social media i dominacje na rynek azjatycki, skoro jeszcze ten europejski nie był przesycony. Herby od 1977 zmieniają się prawie co 10 lat i podąrzają za aktualnie panującą modą. Gdyby w latach 90’ panowała moda na minimalizm i prostotę, to mozna sie było spodziewać ruchu jakiego dokonał Agnelli. Wystarczy… Czytaj więcej »

pogon
1 rok temu
Reply to  Gryfel

Powiesz, że herb się zmienia, rynek się zmienia ok. Ale odejście od pasiaków? Czy to już nie była przesada? Pewnych rzeczy naprawdę nie można zmieniać jeśli chcesz zatrzymać starych kibiców. Agnelli jest spoko, ale w ostatnich latach przeszarżował. Mnie się bardziej podobała budowa Juve w pierwszych 5-6 sezonach Agnellego. U sterów był rozsądny Marotta, szukaliśmy ciekawych piłkarzy, którzy gryźli trawę. Wszystko jakoś to bardziej pasowało do starej marki Juve, a sukcesy i popularność i tak rosła.

Gryfel
Editor
1 rok temu
Reply to  pogon

Tak kiedys wygladały domowe koszulki Juve.
Można by sie było czepiać gdyby z pasiaka zrezygnowano całkowicie, a to był projekt na jeden sezon. Poza tym de facto pasiak był w tym projekcie obecny, pasy były 4 wliczając rękawy.

27ECD3D8-9632-42D9-B11A-71202EE2F2E6.png
grzwys
1 rok temu

Będziemy po Nim płakać jak po Allegrim.

Kriksos
1 rok temu
Reply to  grzwys

Choć jestem zwolennikiem zmiany to tego też się obawiam.

domo75
1 rok temu
Reply to  grzwys

Andreea ma wizje i plan który jest długofalowym przedsięwzięciem a nie jednorocznym zrywem . Gość jest prekursorem nowej rzeczywistości w footballu z /czy bez SL czy to nam się podobna czy nie. Wypromował markę Juventusu na światową skale, nie kojarzę lepszego prezesa który w taki sposób prze do przodu i nie się ogląda sie za siebie z myslą że Juventus jest najważniejszy
Tak jak wspomniałeś będziemy za nim tęsknic!!!!
Ja uwierzyłem w projekt SL z myślą ze wyjdzie tylko na dobre Juve

PrzybocznyCzarnoksieznika
PrzybocznyCzarnoksieznika
1 rok temu

Bardzo pozytywne wieści, zwłaszcza ta o pożegnaniu winiarza który nieudolnie próbował być trenerem.

pogon
1 rok temu

Boże, jaki ty jesteś nieprzyjemny. Porlo to przede wszystkim były i WIELKI piłkarz. Jeden z najlepszych rozgrywających w historii piłki nożnej. I nawet nieudana przygoda z trenerką Juve tego nie zmienia. Winiarzem to może jesteś ty, na trzeźwo takich głupot się nie da pisać.

PrzybocznyCzarnoksieznika
PrzybocznyCzarnoksieznika
1 rok temu
Reply to  pogon

Ale co to ma wspólnego że był wielkim piłkarzem? Trenerem jest beznadziejnym. Dużo lepiej idzie mu produkcja wina.

luque10
1 rok temu

Piłeś? Bo jestem ciekaw recenzji.

Sygnalista
Sygnalista
1 rok temu
Reply to  luque10

To już nie wolno krytykować Pirlo? Dziwne obyczaje tu panują…

pogon
1 rok temu
Reply to  Sygnalista

Wolno, sam to robię. Ale wyzywanie w każdym poście od Dyzmy, wuefisty i winiarza to naprawdę przeginka. Raz, drugi było śmiesznie, ale Przyboczny zrobił się nudny i irytujący.

Kriksos
1 rok temu
Reply to  pogon

Tutaj jeszcze nie jest źle poza wyjątkami ale co dzieje się na konkurencyjnej stronie to ręce opadają. Dwóch czubów bobyx oraz adiz przechodzą wszelkie pojęcia głupoty.

Sygnalista
Sygnalista
1 rok temu
Reply to  pogon

Zgadzam się, że takie ciągle inwektywy mogą irytować. Podobnie jak mizerne wyniki pod wodzą Pirlo. Frustracja kibiców jest zrozumiała. Mimo wszystko za dużo złych emocji nagrodziło się ostatnio. Ten fatalny projekt Superligi jeszcze podkręcił te emocje.

Last edited 1 rok temu by Sygnalista
luque10
1 rok temu
Reply to  Sygnalista

Przecież sam nie jestem zwolennikiem Pirlo 🤦‍♂️ Przyboczny powiedział, że lepszy z niego winiarz, więc ciekawy jestem opinii, bo nie piłem.

Sygnalista
Sygnalista
1 rok temu
Reply to  luque10

Ok. Również nie znam Pirlo jako winiarza, bo może faktycznie jest dobry. Mogę za to więcej powiedzieć o nim jako o trenerze i to zdanie niestety nie będzie zbyt pochlebne. Doskonale rozumiem przeciwności losu, z którymi musiał się zmagać w tym sezonie, bo to jest szalony sezon. Tyle że Pirlo pracuje już wiele miesięcy, a nie dostrzegłem w tym zespole nawet jakichś zaczątków „stylu Pirlo”, który mógłby być dobrym prognostykiem na przyszłość.

Last edited 1 rok temu by Sygnalista
luque10
1 rok temu
Reply to  Sygnalista

No i z tym się zgodzę, sam byłem sceptyczny postawieniu na kandydata na trenera, w tym momencie nie widzę żadnej poprawy. Ale tego czy, jest lepszym winiarzem to nie mam pojęcia, a tak szczerze sprawdziłbym jego wino 😉

Nicram 444
1 rok temu

Pirlo I tak zostanie zwolniony bez znaczenia kto będzie prezesem Juve
Drugiego sezonu niezaryzykuja.

Przejdź do paska narzędzi