Gracze Juve

einhard | 29 grudnia 2019

Media: Perin w Genoi

Mattia Perin podobno już niebawem powróci do Genoi.

27-latek nie rozegrał ani minuty w tym sezonie po tym, jak upadł temat jego transferu do Benfiki z powodu niewyleczonej kontuzji barku, przez którą nie przeszedł testów medycznych.

Włoskie media na czele z dziennikarzem La Gazzetta dello Sport, Nicolo Schirą, twierdzą, że Perin dołączy do Genoi, z której przeniósł się do Juve.

Według Schiry, prezydent Genoi, Enrico Preziosi, jest w trakcie zaawansowanych negocjacji z Juve, które zostaną niebawem sfinalizowane. Część włoskiej prasy twierdzi nawet, że transfer został już ustalony i oczekuje jedynie na ogłoszenie, które ma nastąpić zaraz po otwarciu zimowego okienka.

Włoch ma przenieść się do Genoi na zasadzie wypożyczenia bez konieczności wykupu.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
clyde_1987_
2 lat temu

Żałuję, że jego pobyt w Juventusie nie okazał się nazbyt szczęśliwy. Na tym etapie wypada mieć nadzieję, że Perin w końcu będzie zdrowy i pokaże się w Genoi co najmniej tak dobrze, jak to miało miejsce przed jego przejściem do Turynu. Nie ma co ukrywać, że będzie miał trudne zadanie do wykonania: prezydent Preziosi od kilku lat robił co w jego mocy, ażeby liguryjska ekipa zanotowała spadek do Serie B i dziś jest jednym z dwóch, może trzech głównych kandydatów do zagwarantowania sobie tego. Częste zmiany trenerów i składu doprowadziły do swego rodzaju chaosu, którego efektem jest obecna sytuacja tego… Czytaj więcej »

OldLady
2 lat temu

Oczywiście nie jest to transfer na naszych warunkach, ale cieszy sam fakt, że robimy porządki z naszą zbyt szeroką kadrą.
Po odejściu Mandzukicia , czas na Perina i Pjacę. Martwi jednak , że Paratici chce pomóc przedłużyć kontrakt Matuidiego , aż o 2 lata…

Przejdź do paska narzędzi