Prasa

Kenny | 28 listopada 2018

Media: Ronaldo w trójce, Złota Piłka dla Modricia

Wbrew niedawnym zapowiedziom o braku Cristiano Ronaldo chociażby na podium plebiscytu Ballon d’Or, dzisiejsza prasa coraz chętniej umieszcza Portugalczyka w pierwszej trójce. Najprawdopodobniej jednak skrzydłowy Juventusu przegra na ostatniej prostej ze swoim dawnym kolegą z Realu Madryt, Luką Modriciem.

Według Onda Cero, Modrić do swojej kolekcji trofeów, w której znajduje się już między innymi nagroda dla najlepszego piłkarza FIFA, doda wkrótce Złotą Piłkę, której wręczenie odbędzie się 3. grudnia br.

Drugie co do wielkości hiszpańskie radio podaje także, że Ronaldo i Griezmann uzupełnią podium konkursu. Tuż za nimi uplasować się ma Kylian Mbappe i Raphael Varane.

Sam Ronaldo chętnie przyznaje, że rok 2018 był dla niego udany i zasługuje na kolejną Złotą Piłkę. Zdecydowanym faworytem do zgarnięcia nagrody pozostaje jednak Modrić. W środowiskach piłkarskich coraz częściej pada pytanie, czy na ewentualny brak wyróżnienia dla Portugalczyka wpływać może opuszczenie Realu Madryt i przeprowadzka do Turynu.

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi