Prasa

einhard | 20 kwietnia 2021

Media: Tottenham rozmawia z Sarrim

Tottenham skontaktował się z przedstawicielem Maurizio Sarriego.

Sarri ma ciągle ważną umowę z Juventusem, która wygasa dopiero w czerwcu 2022 roku, Ale Stara Dama może rozwiązać umowę o rok wcześniej, płacąc trenerowi 2,5 mln euro odszkodowania.

Tottenham z kolei zwolnił dziś José Mourinho, który po rewelacjach dotyczących ogłoszenia Superligi odmówił poprowadzenia treningu drużyny. Klub ogłosił też, że Ryan Mason przejmie rolę tymczasowego trenera zespołu.

Football Italia podaje, że Tottenham skontaktował się z agentem Sarriego, Fali Ramadanim, aby zaoferować Włochowi pracę od następnego sezonu.

Z Toskańczykiem rozmowy prowadzić ma również wiele klubów z Serie A, w tym Roma, która do tej pory wydawała się być preferowanym przez trenera kierunkiem, gdyby ten zdecydował się pozostać we Włoszech.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
2 lat temu

To Mourinho nie wyleciał za słabe wyniki? Przecież oni grali zupełnie słabo ostatnimi czasy. Nie zdziwiłbym się, gdyby „Special One” tak sobie to wykombinował, że już mu się nie chciało tego ciągnąć i celowo zaczął psioczyć na SL dając pretekst do zwolnienia.

Gryfel
Admin
2 lat temu
Reply to  anavrin_

ah te czasy, kiedy Murinho uważany był za boga trenerki i że jak przejmie jakiś klub to go odmieni o 180 stopni. Dziś dużo osób myśli tak o Kloppie i Guardioli.

OldLady
2 lat temu
Reply to  Gryfel

Mourinho i jego piłka nieco się przestarzała. On sam też w żaden sposób nie ewoluował. Jego taktyka by skupiać na sobie uwagę i przyjmować krytykę – też już nie działa na nikogo.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi