Prasa

einhard | 1 marca 2019

Media: Wymiana Icardi-Dybala możliwa

La Repubblica twierdzi, że Mauro Icardi dołączy do Juventusu, a w drugą stronę powędruje Paulo Dybala.

Wydaje się, że czas Icardiego w Interze dobiegł końca. Zawodnik od pewnego czasu nie otrzymuje powołań na kolejne spotkania, które regularnie ogląda z wysokości trybun w coraz to innych czapkach.

Media uważają, że napisy KING, czy FREEDOM na wspomnianych czapkach to ukryte przesłania. Zawodnik publikuje również nie do końca jasne wpisy w mediach społecznościowych, a ostatnio oświadczył, że okazał więcej miłości do klubu niż ci, którzy podejmują decyzje. Argentyńczyk zasugerował także, że chce pozostać we Włoszech, więc tak naprawdę jedynymi realnymi opcjami są Juventus lub Napoli.

Według La Repubblica, że Juventus i Inter rozważają opcję wymiany Icardi-Dybala. Oznaczałoby to, że Icardi zająłby w Turynie miejsce na środku ataku, a Cristiano Ronaldo dalej występowałby w roli skrzydłowego, podczas gdy Dybala mógłby zyskać w Interze większą swobodę taktyczną, niż ma obecnie w Juventusie.

Ta sama gazeta sugeruje również, że zaoferowanie Icardiemu nowego kontraktu nigdy nie było priorytetem dla Interu, a klauzula wykupu ustalona na 110 milionów euro może zostać obniżona, gdyby znalazł się chętny, który zaoferowałby około 80 milionów euro.

 

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi