Transfery

einhard | 23 maja 2019

Mediolan: Z kim spotkał się Paratici?

Dyrektor sportowy Juventusu pojawił się w Mediolanie nie bez przyczyny, jednak powód jego wizyty jest tematem szerokiej debaty.
 
W Mediolanie na imprezie charytatywnej przebywał Pep Guardiola i niektóre media bardzo szybko dodały dwa do dwóch. Obecnie w prasie panuje jednak przekonanie, że pojawienie się obu panów w tym samym miejscu i czasie to dzieło przypadku, ale co w takim razie robił Paratici w Mediolanie?
 
Według doniesień Tuttosport, dyrektor sportowy Juventusu spotkał się z Claudio Vigorellim, który pracuje jako agent Nicolo Zaniolo. Bianconeri chcą wzmocnić swój środek pola, a 19-latek idealnie pasowałby do słynnej koncepcji ItalJuve.
 
To jednak najprawdopodobniej nie było jedyne zajęcie Paraticiego, gdyż 46-latka sfotografowano w towarzystwie Franka Trimboliego. Według Calciomercato agent miał rozmawiać z Paraticim o Cristiano Piccinim oraz Pedro Porro.
 
Piccini reprezentuje obecnie barwy Valencii, która w dalszym ciągu ma problemy z Finansowym Fair Play i musi do 30 czerwca dokonać sprzedaży za co najmniej 42 mln euro. Wśród zawodników, którzy mogą opuścić ekipę Nietoperzy znajduje się właśnie prawy obrońca, a Juventus wykorzystał identyczną sytuację Valencii w tamtym roku, pozyskując Joao Cancelo.
 
Pedro Porro z kolei to 19-letni prawy obrońca, grający w Gironie. Hiszpan pomimo młodego wieku jest podstawowym zawodnikiem w swoim klubie, w którym rozegrał w tym sezonie 34 spotkania, strzelając jedną bramkę i zaliczając cztery asysty.
 
Calciomercato dodaje jednak, że spotkanie Paraticiego z Trimbolim dotyczyło także Mauricio Pochettino, ponieważ agent pracuje również jako pośrednik Tottenhamu.
 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi