Gracze Juve

einhard | 16 stycznia 2021

Melo: Chiellini nie ma ogłady

Felipe Melo ciągle nie może pogodzić się ze słowami Giorgio Chielliniego i twierdzi, że obecni piłkarze Juventusu powinni bać się swojego kapitana.

Były pomocnik Starej Damy był wściekły, gdy Włoch w swojej autobiografii w niepochlebnych słowach opisał zachowanie jego oraz Mario Balotellego.

Jest symbolem Juventusu, niestety doznaje wielu kontuzji i nie może mieć ciągłości w grze – powiedział Brazylijczyk w wywiadzie dla La Gazzetta dello Sport.

W piłce nożnej to, co dzieje się w szatni, zostaje w szatni. Jego koledzy w drużynie narodowej i klubie muszą się bać i mieć otwarte oczy.

Skoro mówił o kimś, kto grał z nim w reprezentacji i klubie w przeszłości, może jutro zrobić to samo z kimś, kto gra z nim dzisiaj.

W Brazylii nazywamy to etyką, a jeśli on jej nie ma, to jego problem.

Ja posiadam kulturę osobistą i dlatego nie mówię o nim źle. W rzeczywistości kibicuję mu. Mam nadzieję, że wygra międzynarodowe trofeum, którego nie ma.

Ale nie pozwalam sobie mówić źle o kimś, kto ze mną pracował, to kwestia etyki.

Zapytany o to, czego żałuje w swojej karierze, Brazylijczyk powiedział, że nauczył się na swoich błędach.

Wszystko, co zrobiłem źle, było dla mnie szkołą. Nie zaoferowałbym jednak ponownie kolacji Chielliniemu.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
3 lat temu

Niezły stek bzdur. Niektórzy by chcieli, żeby nic nie mówić głośno o ich nagannych zachowaniach. Jak szef/współpracownik mobbinguje w pracy i znęca się nad innymi to siedź cicho, bo to ,,niekulturalne” . Melo dostał po łapach za swój charakter.

Swoją drogą mówić coś o etyce i kulturze mając takie kwiatki w karierze jak ten…
https://www.youtube.com/watch?v=pQAAghiZRbQ

Apo
Apo
3 lat temu
Reply to  pogon

Chiellini za to to anioł i wzór na boisko. Melo to najemnik, ale zgoda z nim. Takie wywody jak Giorgio są nie na miejscu bo cała trójka jest czynnymi piłkarzami.

Porównane z mobbingiem dziwne bo to dwie różne sprawy nie mające nic wspólnego.

pogon
3 lat temu
Reply to  Apo

Pokażesz mi podobne złośliwe i brutalne wejście Chielliniego? Gra ostro, ale walczy o piłkę. Melo to jest niezrównoważony, co udowodnił również u nas. A w porównaniu chodziło o to, że można oceniać i komentować zachowania innych ludzi, którzy zachowują się źle. Niektórym wydaje się, że ich czyny i zachowania względem innych są bezkarne i ,,only god can judge me” . Otóż nie.

clyde_1987_
3 lat temu

Pamiętajmy, że Chiellini skrytykował bardzo kontrowersyjnych zawodników, nie obgadywał dla samego obgadywania kogo popadnie, tylko zwrócił uwagę choćby na Melo, który przez wiele lat swojej kariery zachowywał się skandalicznie. Jego wypowiedzi są nacechowane złośliwościami i hipokryzją.

Gryfel
Admin
3 lat temu

ktoś może przytoczyć co takiego Chiellini napisał?

tItOveN
Admin
3 lat temu
Reply to  Gryfel
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi