Gracze Juve

einhard | 12 września 2019

Messi o Ronaldo i walce w LM

Lionel Messi udzielił w czwartek wywiadu dla katalońskiego dziennika Sport, który zapytał go o rywali Barcelony w Lidze Mistrzów.

Myślę, że wszyscy się wzmocnili i zakontraktowali graczy, których potrzebowali. – powiedział Argentyńczyk.

Atletico zbudowało świetny zespół. Real Madryt zrobił bardzo dobre zakupy, takie jak Hazard. Juventus bardzo się wzmocnił, City też… Ogólnie myślę, że teraz wszyscy są jeszcze silniejsi.

Messi i Ronaldo dominują w piłce nożnej w ostatnich 10 latach. Co napastnik Barcy myśli o zawodniku Juve?

Nie mam z nim problemu. Zawsze tak mówiłem. Nie byliśmy przyjaciółmi, ponieważ nie dzieliliśmy szatni, nie graliśmy razem. Widywaliśmy się tylko na galach lub ceremoniach wręczenia nagród. Dużo rozmawialiśmy podczas ostatniej gali i zbliżyliśmy się do siebie.

Nie wiem, czy zjemy razem obiad, bo nie wiem, czy nasze ścieżki się skrzyżują. Każdy ma swoje życie i swoje zobowiązania, ale nie stanowiłoby to problemu.

Źródło: football-italia.com

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nano
4 lat temu

Dla mnie to wielki zaszczyt żyć w czasach hegemonii tych dwóch piłkarzy – fenomenów. To, jak ze sobą rywalizowali w La Liga i teraz na odległość, ich profesjonalizm i pasja do pracy/piłki udzieliła się i wciąż udziela wielu ludziom na całym świecie. Trzeba doceniać i szanować to, jakimi są sportowcami i cieszyć się możliwością oglądania ich powoli kończącej się ery.

kubak
4 lat temu
Reply to  Nano

Ostatnio tak siedziałem z żoną i rozmawialiśmy o tym, że nasz syn (5 miesięcy) nie będzie rozumiał naszych zachwytów nad Messim i Ronaldo, z którymi „spędziliśmy” całą naszą młodość. Trochę nam się zrobiło przykro, ale z drugiej strony zobaczymy kogo on będzie miał na okładkach zeszytów. 😀

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi