Gracze Juve

Kurp | 7 listopada 2022

Miretti: Dziękuję Juve za zaufanie. Chciałbym w końcu strzelić bramkę

Fabio Miretti wypowiedział się za pośrednictwem Sky Sport na temat rozwoju swojej kariery oraz wskazał piłkarzy, którzy go szczególnie inspirują. 

Jestem rozemocjonowany i dziękuję wszystkim, a zwłaszcza Juve, które daje mi możliwość rozwijania umiejętności dzień po dniu.

Chęć zdobycia bramki

Od początku sezonu miałem sporo okazji na strzelenie gola, ale nadal tego nie zrobiłem. To jeden z moich celów oraz punkt, w którym muszę się poprawić. Numer 20? Nie ma szczególnego znaczenia. Był to jeden z ostatnich wolnych numerów, ale polubiłem go od samego początku. W zeszłym roku w u-23 nosiłem liczbę 21 na plecach.

Odpłata za zaufanie

My młodzi dążymy do bycia w gotowości w każdym momencie. Czujemy zaufanie ze strony trenera oraz kolegów i chcemy się odwdzięczać za to dobrą grą.

Losowanie Ligi Europy

Grając w drużynach młodzieżowych, byłem w Nantes i wygrałem turniej, więc myślimy, że wszystko pójdzie dobrze.

Inspiracja Mirettiego

Śledzę przede wszystkim Premier League i punktem odniesienia jest dla mnie De Bruyne. To wspaniały piłkarz i gdy go oglądam, to staram się skraść z jego gry najwięcej jak to możliwe.

Claudio Marchisio

Zdobycie pochwał od niego to dla mnie wielki honor. Również Claudio był dla mnie zawsze piłkarzem do naśladowania. Jeśli mógłbym coś mu zabrać, to byłby to nos do zdobywania bramek.

 

Źródło: ilbianconero.com

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
clyde_1987_
1 rok temu

Miretti ma jeszcze sporo do poprawy, ale jeżeli zostanie dobrze poprowadzony, to może wyrosnąć na znakomitego pomocnika. Pamiętajmy, że to wciąż bardzo młody zawodnik, nawet jak na realia włoskie.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi