Konferencja prasowa

einhard | 13 września 2019

Montella: Klub we mnie wierzy

Vincenzo Montella otrzymał poparcie od nowego właściciela Fiorentiny, Rocco Commisso. Trener po dwóch kolejkach nie wywalczył jeszcze nawet punktu, ale twierdzi, że jest spokojny, gdyż nie miał do tej pory pełnego składu do swojej dyspozycji.

Przede wszystkim cieszę się, że Sarri wróci na ławkę – powiedział 45-latek na konferencji prasowej przed starciem z Juventusem.

Nasze ścieżki często się krzyżowały. Z przyjemnością znów się z nim spotkam. Jestem zmotywowany i pewny siebie, chcę pracować i wreszcie mogę to zrobić z całą drużyną. Ribery jest mocny, ma się dobrze i jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego to wyjdzie w pierwszym składzie.

Bianconeri przegrali tylko 8% swoich spotkań w ciągu ostatnich ośmiu lat, wygrywając 70%. Grają z prędkością 1000 mil na godzinę, ale wspaniałe historie powstają z niemożliwych do wygrania gier. Musimy grać z przekonaniem, że możemy napisać pierwszą stronę nowego rozdziału naszej historii.

Trenerzy są oceniani na podstawie wyników i tego, co robią. Musicie pozwolić mi pracować, bo nie miałem do tej pory pełnego składu. Jestem tak spokojny, jak to tylko możliwe. Czuję, że klub we mnie wierzy. Codziennie rozmawiam z dyrektorami.

Trener został następnie zapytany o Francka Ribery’ego, który zmierzy się z Cristiano Ronaldo oraz o inny nowy nabytek Violi, Pedro.

To mecz wewnątrz meczu. To dwaj gracze, którzy pełnią tę samą rolę i odnieśli wiele sukcesów w swoich karierach.

Jeśli chodzi o Pedro, ma wielki zapał i jakość, ale w kwestii kondycji, jest nieco w tyle za kolegami z drużyny.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi