Gracze Juve

einhard | 10 listopada 2020

Morata: Chciałbym zakończyć karierę w Getafe

Alvaro Morata twierdzi, że chce zakończyć karierę w Getafe.

Zawsze są zespoły, którym kibicowałeś, gdy byłeś mały, a ja zawsze będę za Atletico – powiedział Morata w rozmowie z El Partidazo de COPE.

Chcę, aby było jasne, że jestem wdzięczny Atleti. Mam bardzo dobre relacje z Cholo i życzę mu wszystkiego najlepszego. Nigdy nie wiadomo, czy znów się nie spotkamy. Nie wiem, czy kiedykolwiek ponownie założę koszulkę Atletico. W tej chwili czuję się bardzo dobrze i jestem spokojny, ale nigdy nie wiadomo.

Mam nadzieję, że Atleti wygra ligę. Muszą walczyć w każdym meczu, grają bardzo dobrze. Uważam, że są obecnie lepsi od Realu i Barcelony.

Morata przeniósł się z młodzieżowej drużyny Atletico do Getafe w 2007 roku i od tamtej pory występował również w Realu Madryt, Juve i Chelsea.

Chciałbym, aby ostatnia koszula, którą będę nosił była Getafe. Mam bardzo dobre relacje z prezydentem i tamtejszymi ludźmi. Myślę, że to dzięki nim jestem graczem, którym jestem.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
2 lat temu

Morata niestety przypiął do siebie łatkę takiego , który kocha każdy klub w którym gra. Jak był w Realu to jechał po Atleti. Jak był w Atletico to odcinał się od Realu etc.

Tak PR owo to zaleciłbym milczenie i skupienie się na grze. Przywiązanie do klubu przyjdzie samo i każdy mu uwierzy, że kocha klub w którym gra i to gra dobrze. W Juve nieźle zaczął …

Przejdź do paska narzędzi