Gracze Juve

einhard | 20 czerwca 2021

Morata: Ludzie czekają na potknięcia Hiszpanii

Alvaro Morata uważa, że ​​Hiszpania jest niesprawiedliwie krytykowana przez fanów i media.

Napastnik Juventusu strzelił bramkę otwierającą wynik spotkania z Polską, ale nie potrafił dobić niewykorzystanego rzutu karnego, wykonywanego przez Gerarda Moreno.

Tym samym reprezentacja Hiszpanii zaliczyła drugi remis na Euro, po podziale punktów ze Szwecją.

Słuchanie tego, co ludzie mówią, nam nie pomoże, ponieważ wszyscy tylko czekają, aby nas skrytykować – powiedział Morata w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Zazwyczaj, gdy wielkie reprezentacje przystępują do takiego turnieju, to wokół całego narodu pojawia się poczucie jedności. Wiemy, że podążamy za pokoleniem geniuszy, którzy wygrali wszystko i trudno nam wejść na ich miejsce, ale musimy wierzyć w siebie.

Zdobyta bramka nie wystarczyła jednak, by rozweselić Moratę.

To sport zespołowy. Jeśli nie wygramy, nie ma znaczenia, czy strzelę gola, czy nie. Jestem rozczarowany, że nie udało nam się zdobyć trzech punktów, następny mecz będzie jak finał.

Napastnik próbował też wyjaśnić, co się stało, gdy nie dobitki po karnym Gerarda Moreno.

Piłka leciała na mnie z niesamowitą prędkością i trudno było nad nią zapanować. Być może ruszyłem zbyt szybko, byłem zbyt blisko bramki i powinienem był dokonać innego wyboru.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
1 rok temu

Nie wiem, jak wy, ale jak zobaczyłem to pudło Boskiego Alvaro przy dobitce po karnym to mi się przypomniała jego ,,piętka” z meczu z Atalantą z tego sezonu.

Przejdź do paska narzędzi