Prasa

einhard | 2 maja 2021

Mou: Mógłbym trenować rywali Interu

José Mourinho nie widzi żadnego problemu w możliwości objęcia klubu rywalizującego z Interem.

Special One jest jednym z najbardziej utytułowanych trenerów w historii Nerazzurrich, z którymi zdobył potrójną koronę w 2010 roku. Jest też ostatnim zagranicznym trenerem, który zdobył mistrzostwo Serie A.

Próbowałbym iść w kierunku moich przyjaciół. Gdzie jest więcej ludzi z mojego czasów? Ten sam prezydent? Ten sam właściciel? Piłkarze, którzy byli moimi piłkarzami? Jestem im wszystkim wdzięczny. Odpłaciłem im swoją pracą i zwycięstwami. Wygrywam więcej, wygrywam mniej, nie wygrywam, daję z siebie wszystko każdemu klubowi, w którym pracuje – powiedział Portugalczyk w wywiadzie dla The Times.

Kiedy odchodzę z klubu, opowiadam o nim tylko dobre rzeczy. Nie jestem typem osoby, która zamierza prać brudy, o nie! Zawsze kieruję się pozytywami. Inter! Wygrałem wszystko z Interem. Jest to szczególny związek. Ale jeśli któregoś dnia będę musiał przyjechać do Włoch i poprowadzić ich rywali, to nie zastanawiałbym się dwa razy. Mam bardzo profesjonalne podejście do takich rzeczy. Dobrze się z tym czuję.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sayber
2 lat temu

Nie dla psa kiełbasa.

DBadyll
2 lat temu

Można wiele złego mówić o Mourinho ale sądzę ze w Serie A sprawdziłbym się znakomicie mimo gorszego okresu w jego aktualnej karierze trenerskiej. Jeżeli Allegri by do nas nie przeszedł to z chęcią widziałbym Mourinho u nas.

Gregor del Ptasior
2 lat temu

Pomijając, że nie dopatrywałbym się sensacji (czyt. „grania pod Juve”) w jego wypowiedzi to mam mieszane uczucia. Facet wygrał LM z kilkoma klubami, z Interem słynna (nareszcie mają się czym szczycić XD) tripletta, ale jakoś ostatnie lata to brak sukcesów, obecnie bezrobotny. Pytanie – co poszło nie tak? Kwestia trudnego charakteru? Za wysokie oczekiwania w stosunku do ostatnich wyników? Przedwczesne wypalenie zawodowe? Osobiście go nie znoszę jak mało kogo w świecie piłki nożnej (wliczając trenerów, piłkarzy, sędziów, działaczy, podających bidony), ale mimo wszystko nie można mu odebrać, że zna się na fachu i GDYBY (a powtarzam, że nie wierzę w… Czytaj więcej »

iack
2 lat temu

Do nas to nie, ale do Napoli niech idzie, to by było coś!

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi