Prasa

einhard | 3 czerwca 2020

Nagelsmann: Nie przekonam Wernera do pozostania

Juventus i Inter jeszcze uważniej monitorują sytuację Timo Wernera po tym, jak trener RB Lipsk przyznał, że napastnik najprawdopodobniej opuści klub.

24-latek strzelił 31 bramek i zaliczył 12 asyst w 40 meczach tego sezonu. Zawodnik ma w kontrakcie wpisaną klauzulę wykupu o wartości 60 mln euro, ale wygasa ona 15 czerwca.

Nic nie możemy na to poradzić. Wie, co jest mu w stanie zaoferować Lipsk, a także jaki ja mam do niego stosunek – powiedział Julian Nagelsmann.

Ma wiele szans na rozwój. Nie wiem, czy pomaga mu to, jeśli mówię mu to codziennie. Piłkarz musi czuć, że może być jeszcze lepszy. Jeśli tego nie czuje, to mógłbym bezustannie powtarzać mu, aby tu został i nic by to nie dało.

Ostatecznie, to jego życie, jego kariera i ma prawo decydować, co chce zrobić. Nie jestem w stanie wymyślić nic nowego, co mógłbym powiedzieć Wernerowi.

Media uważają, że Liverpool pozostaje faworytem w wyścigu po Niemca, ​​nawet jeśli klub z Anglii nie jest przygotowany na zapłatę klauzuli i chce wynegocjować niższą kwotę. Piłkarzem poza Juve i Interem interesują się także Manchester United i Chelsea.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
1 rok temu

Liverpool nie stać na zapłatę 60 milinów euro klauzuli ? Niby czemu?

kelso
1 rok temu
Reply to  OldLady

Stać a chcieć to różnica.

OldLady
1 rok temu
Reply to  kelso

„Nawet jeśli klub z Anglii nie jest przygotowany na zapłatę klauzuli wynegocjować i chce wynegocjować niższą kwotę”
Nie jest przygotowany rozumiem, że nie jest w stanie zapłacić – co wydaje się śmieszną kwotą dla takiego klubu.

Apo
Apo
1 rok temu
Reply to  OldLady

Ten wyżej wie wiecej, najlepsze źródło informacji, Di Marzio, myśli nad emerytura, bo konkurent z Polski( prawdopodobnie Ukrainiec), ma wszystkie informacje bezpośrednio od klubowych włodarzy

kelso
1 rok temu
Reply to  Apo

[Edit: Bez wycieczek personalnych, proszę. /HK]

To że jest klauzula i Liverpool jest bogaty to od razu powód że ma rozwalać hajs i sie nie targować? To jest głupie podejście : stać mnie to kupuję bez gadania jak jest możliwość utargowania ceny? Dodatkowo w dobie Covida kluby przynoszą straty jakby ktoś nie wiedział co się na świecie dzieje.

OldLady
1 rok temu
Reply to  kelso

Facet, Ty serio masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Wyłożę Ci jeszcze raz o co mi chodzi: 1. w artykule jest sugestia, że Liverpool nie ma takich środków przez użycie słów „nie jest przygotowany” na wydanie 60 baniek. 2. dlatego zastanawiam się czy na pewno o to chodzi – pisząc, że dziwne, że ich nie stać – przecież taki klub choćby nie wiem co ma taką kasę, może chodzi bardziej o to, że klub nie jest „gotowy, aż tyle za niego wydać” – co zupełnie zmienia postać rzeczy, bo klub ma kasę, ale nie chce. Choć jak powtarzam wrażenie z… Czytaj więcej »

NR.17
NR.17
1 rok temu
Reply to  kelso

Tym razem do obydwu – Panowie, ja rozumiem, że się nie lubicie i nie zgadzacie ze sobą. Macie do tego pełne prawo, ale ogarnijcie się i nie zachowujcie jak dzieciaczki z piaskownicy. Trochę więcej kultury, trochę mniej wyzwisk.

Buziaczki.

Przejdź do paska narzędzi