Fantasy

Hu Kers | 10 sierpnia 2020

Nagrody za Typer i Kickest!

Sezon 2019/2020 oficjalnie dobiegł końca. Wraz z nim dobiegły końca również nasze zabawy w typowanie wyników oraz w walce na budowanie składów w dla niemal wszystkich nowej platformie Kickest. Nadszedł więc czas na to, by zgodnie z naszą obietnicą nagrodzić najlepsze miejsca w owych kategoriach.

Na samym początku chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział oraz PodStadionem – Patronowi naszej strony i fundatorowi nagród, które teraz mamy przyjemność Wam rozdać.

Jak przedstawialiśmy tuż po starcie [TUTAJ] oczywiście główną nagrodą dla zwycięzcy jest koszulka Juventusu z sezonu 2019/2020, którą dzięki swoim typom zgarnął Donnertski. Drugą nagrodą za „srebro” w typerze jest Podwójny Voucher do wykorzystania na https://www.podstadionem.pl/. Voucher o wartości 100 zł wędruje do juvino. Trzecie miejsce, czyli Voucher na 50 zł wędruje do NoGood.

Za wszystkie trzy pierwsze miejsca w „Fantasy Serie A” na Kickest przygotowaliśmy jednakowe nagrody w postaci Voucherów o wartości 50 zł. Wędrują one do zajmujących miejsca na Podium. Kolejno od pierwszego miejsca są to Mateusz Gontarz, Logan Kapuczino oraz Pawel J.

Już wkrótce przygotowania do nowego sezonu zaczną się również i u nas. Jednym z celów będzie poprawa silnika naszego Typera, by obstawianie było szybsze i dużo wygodniejsze. Z pewnością jednak zabawa od nowego sezonu powróci na stronę.

Wszystkich laureatów prosimy o kontakt na mail: redakcja@chejuventus.pl. Po krótkiej weryfikacji każdy z wyróżnionych osób otrzyma unikalny kod do wykorzystania na stronie internetowej oraz ewentualnie instrukcje lub pomoc w razie problemów.

Poniżej pełna lista laureatów.

 

 

Subscribe
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tItOveN
Admin
2 lat temu

Gratulacje dla zwycięzców. Donnertski, spryciarz, poleciał pewną taktyką… bardzo skuteczną… 🙂

Wsciekle piesci weza

Gratuluje przede wszystkim juvino, brawo i dla mnie on wygranym bo jednak obstawianie 90% meczów 2:1 lub 1:2 (jak miało miesce w przypadku 1szego miejsca) to jednak mniejsza sztuka (tak wiem że to nie jest zabronione).

Apo
Apo
2 lat temu

Serio?🤦.

Wsciekle piesci weza
Reply to  Apo

Serio

juvino
2 lat temu

Dziękuję no niestety długo byłem 1 ale po. Pandemii wyniki często sprawiały psikusa

juvino
2 lat temu

No i sam zawaliłem bo zapomniałem obstawić kilka dobrych kolejek

anavrin_
2 lat temu
Reply to  Hu Kers

Tak, zwłaszcza zegarki Wam się rozstrajały:D Ale zabawa fajna, nawet dla mnie, co zawsze w obstawianie był kiepski (a dodając, że nie obstawiłem jakiś 40 meczów, to już w ogóle jestem zadowolony z wyniku).

Gratulację dla zwycięzców!

Juve86
2 lat temu

Gratulacje 🙂
Dałem dupy po pandemii i opuściłem wszystkie mecze, ale 36 miejsce też jest ok.
Pozdro

juvino
2 lat temu

Typer super czekamy na następny sezon 😉

juvino
2 lat temu

Ps: gadżety już zamówione dwa kubeczki brelok i przypinka Juve 😉

juvino
2 lat temu

Jak wrócę z urlopu i odbiorę to wrzucę 😉

Przejdź do paska narzędzi