Fantasy

Hu Kers | 16 czerwca 2021

Nagrody za Typer oraz Kickest!

Choć sezon 2020/2021 z punktu widzenia kibica Juve miał słodko-gorzki smak, to dzisiejszy dzień dla kilku osób będzie z pewnością szczęśliwy! Jakiś czas tego dobiegły końca nasze zabawy w typowanie wyników oraz w walce na budowanie składów w lidze Kickest. Nadszedł więc czas na to, by zgodnie z naszą obietnicą nagrodzić najlepsze miejsca w obydwu kategoriach.

Dziękujemy Wszystkim za liczny udział w tegorocznej edycji. Emocji nie zabrakło do samego końca, ale po zaciętej rywalizacji główną nagrodę zgarnia stawiar90 (304 punkty), o włos wyprzedzający drugiego Rouge’a (302 punkty) oraz trzeciego Aldo (300 punkty).

Podobnie jak rok temu wszystkie nagrody, w tym również koszulkę Bianconerich dostarcza nasz główny Partner – ekipa PodStadionem.pl.

Choć główna nagroda pozostała bez zmian, podnieśliśmy nieco wartość nagród za pozostałe pozycje!

Z racji zaciętej rywalizacji, dwa niższe stopnie podium otrzymują takie same vouchery o wartości 150 złotych do wykorzystania na stronie PodStadionem.

Podwoiliśmy również wartość nagród za ligę Kickest nagradzając tym samym wszystkie miejsca podium Voucherami o wartości 100 złotych. Całej trójce budowniczych: Filo1, CSKA Marche, Montecristo oraz wcześniej wymienionym laureatom typera GRATULUJEMY!

 

Wszystkich zwycięzców z Kickest prosimy o kontakt na mail: redakcja@chejuventus.pl. Po krótkiej weryfikacji każdy z wyróżnionych osób otrzyma unikalny kod do wykorzystania na stronie internetowej oraz ewentualnie instrukcje lub pomoc w razie problemów. Laureaci Typera swoje kody mają już wysłane na prywatne skrzynki. Sprawdźcie swoje profile!

Poniżej pełna lista laureatów:

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tItOveN
Admin
1 rok temu

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i brawo dla zwycięzców 😉

maciejovsky
Admin
1 rok temu

Gratulacje i zapraszamy do udziału w nadchodzącym sezonie!

Aldo
1 rok temu

Dzięki wszystkim za wspólną zabawę, brawa za organizację i gratulacje dla zwycięzcy. Widzimy się w następnej edycji! Forza Juve!

logankapuczino
1 rok temu

Gratulacje zwycięzców typera – duży szacunek 🙂 A co do kickestu to super się bawiłem w tym roku i szkoda, że ostatecznie Pay2Win wygrało. Gdyby nie to, to byłbym na 3miejscu – ale ostatecznie rozróżnienie pomiędzy składami free i premium zniknęło pod koniec. Pozostaje mi za rok się bardziej postarać i być na podium mimo cheaterów. Super inicjatywa z waszej strony i liczę, że w nowym sezonie będzie kontynuowana 😉

tItOveN
Admin
1 rok temu
Reply to  logankapuczino

Niestety, nam też to Pay2Win bardzo się nie podoba. Nie wiem czy przez to nie przesuniemy bardziej ciężar na typer :/ Zobaczymy.

maciejovsky
Admin
1 rok temu
Reply to  logankapuczino

props za nick; a nad rozwiązaniami oczywiście pomyślimy

Bianconero62
1 rok temu
Reply to  logankapuczino

Logan Kapuczino zawsze na propsie!

Juve86
1 rok temu

Byłem blisko bo na 4 🙂
Ale gratulacje dla pierwszej trójki.
BRAWA.

Przejdź do paska narzędzi