Typer

Hu Kers | 7 czerwca 2024

Nagrody za Typera 2023/2024

W związku z zakończeniem sezonu, a co za tym idzie naszego typera, przyszedł czas na nagrodzenie najlepiej przewidujących wyniki spotkań użytkowników.

Zgodnie z obietnicą, pomimo zakończenia współpracy z PodStadionem, przygotowaliśmy upominki, które mamy nadzieję przypadną Wam do gustu.

Zwycięzca Marcin otrzyma szalik Juventusu, stawiar90 za zajęcie drugiego miejsca Album Juventus. Ilustrowana Historia Starej Damy.

Rywalizacja o najniższy stopień podium była bardzo zacięta, dlatego „brązowym medalem” postanowiliśmy nagrodzić nie tylko trzeciego ciano1987, ale również miejsce czwarte, na którym znalazło się 2 użytkowników 19 i Przemek B. Tutaj przygotowaliśmy coś, czego jeszcze nie było, a więc kubek Che Juventus, które zostały zamówione w niedużym nakładzie.

Wszystkich laureatów prosimy o kontakt w celu szybkiej weryfikacji konta i potwierdzenia adresu, na który wysłać paczki. Kontaktować możecie się z nami za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku lub redakcyjnego maila redakcja@chejuventus.pl.

Gratulacje dla laureatów!

 

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Przemek B.
1 miesiąc temu

Wow, jestem laureatem 🙂
Gratulacje dla zwycięzcy oraz pozostałej trójki użytkowników.
Bardzo wysoki poziom zaprezentowaliście w grze, co widać po minimalnej różnicy w punktacji. Przez to jeszcze fajniej się typowało. Brawo.
Wielkie podziękowania dla całej Redakcji za zorganizowanie zabawy.
Super sprawa i jakie emocje przez cały sezon.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi