Prasa

einhard | 24 września 2018

Napoli największym rywalem Juventusu

Agent Kevina Malcuita uważa, że ​​Napoli jest największym rywalem Juventusu w tym sezonie.

Malcuit trafił latem do Napoli z Lille i nie miał jeszcze okazji zadebiutować w ekipie spod Wezuwiusza, ale Bruno Satin zapewnił, że prawy obrońca jest gotowy, aby wykorzystać swoją szansę.

Czy zadebiutuje przeciwko Parmie? Nie wiem, to zależy od trenera. – powiedział agent w wywiadzie dla Calcio Napoli24 po tym, jak Partenopei pokonali Torino 3-1, aby wspiąć się na drugie miejsce w tabeli.

Nie sądzę, żeby miał jakieś problemy fizyczne, ciężko trenuje i nie może się doczekać, kiedy wyjdzie na boisko. Chłopak ma nadzieję, że wkrótce zacznie grać. Jest gotowy i idealnie integruje się z drużyną. Jego włosy? Nie polecałem mu tego stylu…

Myślę, że Napoli jest tam, gdzie powinno i zasługuje na to. Przyjęli wielki cios w meczu z Sampdorią, ale powrócili do gry.

Ancelotti? Ma ogromne doświadczenie, przede wszystkim w radzeniu sobie w różnych nietypowych i ciężkich sytuacjach i zapewnieniu spokoju drużyny. Kiedy czasy są trudne, uspokaja nie tylko drużynę, ale także klub.

Napoli jest anty-Juve? Jest oczywiste, że są największymi rywalami Bianconerich, ale konsekwencja Juve pozwala im zdobywać cenne punkty.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi