Prasa

einhard | 22 grudnia 2020

Napoli wykreowało nagonkę na sędziego Massę?

Nicola Lombardo przyznał w rozmowie z Lorenzo Insigne, że polecił dziennikarzowi rozpoczęcie kampanii na Twitterze przeciwko Davide Massie.

Szef komunikacji Napoli rozmawiał z Insigne przed konferencją prasową, która odbyła się w Neapolu w poniedziałek. Mikrofony były już włączone, ale ani Lombardo, ani Insigne zdawali się nie być tego świadomi.

Plik audio z tej rozmowy zaczął rozprzestrzeniać się w mediach społecznościowych. Lombardo wydaje się w nim nie tylko uspokajać Insigne, który otrzymał czerwoną kartkę w meczu z Interowi za obrażenie Massy, ale również ujawnił, że nakazał dziennikarzowi rozpoczęcie kampanii przeciwko sędziemu.

Nie możesz powiedzieć sędziemu, żeby się odpier***ił, jeśli jesteś kapitanem – powiedział Lombardo.

Ale oni wierzą, że się nie myliłem… – odpowiedział Insigne.

Zapomnij o tym, wszczynamy o to wielką wojnę. Powiedziałem Alvino, żeby napisał na Twitterze #ControlliamoMassa, który już zyskuje na popularności – uspokajał Lombardo.

Carlo Alvino, to popularny dziennikarz z Neapolu, który kilka dni wcześniej faktycznie uruchomił hashtag #ControlliamoMassa.

#ControlliamoMassa, aby upewnić się, że jednolity osąd towarzyszy każdej decyzji sędziowskiej. Zapraszam wszystkich, aby postępowali zgodnie ze wskazówkami pana Massy, ​​aby sprawdzić, czy zawsze podejmuje te same decyzje w obliczu wykroczeń słownych lub gestowych. Prześlij dalej, jeśli się zgadzasz – napisał dziennikarz.

Źródło: twitter.com

 

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lucky1313
1 rok temu

Piłka już nigdy nie będzie tylko piłką.
Wszechobecne wielkie pieniądze, podsłuchy, ataki personalne.
Kiedyś Maradona strzelał bramkę ręką, teraz wszystko widać, wszystko słychać.

Mam nadzieję, że odpowiednie służby zajmą się tą sprawą.

Przejdź do paska narzędzi