Liga Mistrzów

einhard | 10 lipca 2020

Naszym celem jest dotarcie do Portugalii

Pavel Nedved zaznacza, że ​​pierwszym celem Juventusu jest dostanie się do Portugalii i twierdzi, że Real Madryt i Manchester City są kandydatami do ostatecznego triumfu w Lidze Mistrzów.

Losowanie Ligi Mistrzów odbyło się w ramach Final Eight, który odbędzie się w Lizbonie w dniach 12-23 sierpnia. Wyjątkowo będzie to seria pojedynczych meczów pucharowych, a więc kluby nie będą w stanie liczyć na zniwelowanie strat w rewanżach. Jeśli Juve upora się z Lyonem, to w ćwierćfinale zmierzy się z Realem Madryt lub Manchesterem City.

Przede wszystkim musimy przejść Lyon i jesteśmy świadomi, że czeka nas bardzo trudne spotkanie rewanżowe – powiedział dyrektor Juve w rozmowie z oficjalną stroną internetową UEFA.

Wynik losowana jest bardzo ekscytujący, ale zawsze trudno jest wybrać najlepszego przeciwnika na ćwierćfinał, ponieważ wszystkie drużyny są silne na tym etapie.

Real Madryt i Manchester City są dwoma kandydatami do trofeum, a w każdym razie będą bardzo trudnym rywalem. Teraz naszym celem jest dotarcie do Portugalii. Ten nowy format z trzema jednomeczowymi etapami jest bardzo interesujący dla całego świata futbolu, zwłaszcza, że ​​przypadną na okres, w którym zwykle nie rozgrywane są żadne mecze piłki nożnej.

Źródło: uefa.com

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Harun
Harun
1 rok temu

W takim formacie rozgrywek jest większa szansa, że przypadkowa bramka zdecyduje o awansie. Trzeba się zdecydowanie bardziej kontrolować i zachowywać pełne skupienie, a to nie jest nasza najmocniejsza strona. Z drugiej strony stwarza to szansę dla słabszych zespołów. Decydować będzie dyspozycja dnia. Przyda się także dużą doza szczęścia.

Przejdź do paska narzędzi