Prasa

Hu Kers | 15 marca 2019

Nedved: Czekają nas piękne mecze

Tuż po losowaniu wywiadu dla telewizji Sky udzielił Pavel Nedved, który przyznał, że nie można czuć euforii po losowaniu, bo Juventus czekają dwa trudne spotkania z groźnym i wymagającym rywalem.

Ajax? Nie jestem, ani zadowolony, ani rozczarowany. Wierzę, że będą to dwa piękne mecze, Ajax udowodnił, że jest silny pokonując Real. Bardzo podobała mi się gra Ajaxu i musimy na nich uważać.
Coś na temat drużyny Ronaldo? Jeśli chodzi o naszych chłopców, którzy zagwarantowali sobie dwa kolejne występy w Lidze Mistrzów, to wspaniałe osiągnięcie dla nich i dla kibiców. Musimy następne mecze zagrać z takim podejściem jak zagraliśmy ostatnio z Atletico.
Boicie się zawieszenie Cristiano? Nie boimy się o dyskwalifikacje Ronaldo, był to gest, który wydarzył się na boisku i tam powinien zostać. Odreagował emocje po tym jak był bardzo obrażany w Madrycie, rozumiem jego zachowanie. Musimy zostawić to wydarzenie za nami, nie myślę, aby Cristiano został zawieszony.
Efekt stadionu? Na pewno możemy liczyć na efekt stadionu. Badzo dobrze gra nam się u siebie, widać było ostatnio ile jest entuzjazmu wokół drużyny. Zostawiliśmy serca na stadionie. Pięknie jest oglądać takie wieczory z Ligą Mistrzów, dla każdego powinno być to święto we Włoszech.
Czego nauczyły mecze z Atletico? Z Atletico pierwszy mecz był zwykły, nie pokazaliśmy wiele w Madrycie, nie byliśmy prawdziwym Juventusem. Natomiast u siebie zagraliśmy tak jak się powinno. Drużyna była zdeterminowana, skoncentrowana, a przed meczem bardzo spokojni, była to niczym cisza przed burzą.
Zrobicie wszystko by zatrzymać Allegriego? Robimy to samo co każdego roku. Z prezydentem spotkali się w marcu, pozmawiali i zdecydowali, że decyzję podejmą w czerwcu. Wydaje mi się, że to odpowiednie dla całego klubu. To co robimy w Serie A jest niewyobrażalne, nigdy wcześniej się nie przytrafiło. W Lidze Mistrzów jesteśmy tam, gdzie chcemy być, nie ma czego wymagać więcej.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi