Prasa

einhard | 24 października 2019

Nedved: Gotowi na nowego Ronaldo

Juve przeprowadziło coroczne zgromadzenie akcjonariuszy, na którym zatwierdzono plan podwyższenia kapitału zakładowego o 300 mln euro.

Korzystając z okazji dziennikarze spytali Pavela Nedveda, czy Bianconeri mogą pozyskać kolejną wielką gwiazdę taką, jak Ronaldo.

Zawsze jesteśmy gotowi wykorzystać każdą pojawiającą się okazję – powiedział wiceprezydent Juve.

Rozmawialiśmy o rozwoju klubu. Chcemy rozwijać się na wszystkich frontach, ale przede wszystkim sportowo, ponieważ jest to podstawa działalności klubu.

Wydaje mi się, że tym samym powiedziałem już wszystko na ten temat.

Czech został więc zapytany o to, czy Merih Demiral złamał jakiekolwiek zasady klubu, wyrażając gestami swoje „polityczne poglądy”podczas zgrupowania reprezentacji Turcji.

Rozmawiałem z chłopakiem. Chcieliśmy to lepiej zrozumieć. To było mocne przesłanie, ale nie naruszyło naszego kodeksu etycznego. Teraz czekamy na decyzje podjęte przez organy FIFA.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
iack
4 lat temu

Poparcie dla masowej rzezi cywilów nie naruszyło kodeksu etycznego xDDDDDDD

pogon
4 lat temu

Jak dla mnie w tym temacie FIFA powinna zamilknąć, to nie ma nic wspólnego z piłką. Zwłaszcza, że podczas agresji Rosji na Ukrainę Blatter zapewniał o pełnym poparciu dla Rosji przy organizacji Mistrzostw Świata. Jeżeli Demiral zrobił coś co narusza włoskie prawo to może zostać ukarany przez włoski sąd.

clyde_1987_
4 lat temu

Demiral, to dorosły człowiek i jak dla mnie może popierać kogo mu się podoba. Pamiętajcie, że jest Turkiem i zwyczajnie winien mieć prawo do wyrażania sympatii względem tamtejszego przywódcy, który wygrywa demokratyczne wybory i to raz za razem.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi