Prasa

Gryfel | 8 października 2022

Nedved przed meczem z Milanem

Pavel Nedved rozmawiał z telewizją DAZN przed meczem Milan – Juve. Oto jego wypowiedzi:

CZAS NA ZMIANY?

W piłce nożnej nie dają ci takiej możliwości. To bardzo trudne, zwłaszcza gdy zaczyna się źle. Teraz postaramy się odzyskać punkty. Ten mecz jest ważniejszy dla nas niż dla nich, ponieważ jesteśmy w tyle.

LEAO KLUCZOWY?

Zgadzam się z Maxem, Leao był również kluczowy w zeszłym roku. Kawałek Scudetto należy do niego, ponieważ był decyzyjny. Mamy zawodników, którzy mogą stać się tacy jak on, są na dobrej drodze. Vlahovic to taki zawodnik, który może nim zostać, pamiętajmy, że to rocznik 2000. Kean też. W Vlahovicu widzę trochę Ibry. Kiedy przychodził do nas w 2004 roku nie był dzisiejszym Ibrą, ale Vlahovic może stać się taki jak on.

MILIK MOŻE POMÓC VLAHOVICOWI?

Absolutnie. Milik ma już ugruntowaną pozycję, technicznie jest bardzo dobry, podoba mi się jego podejście. Jest dla niego odpowiednim zawodnikiem, poda mu rękę. Dlatego go sprowadziliśmy.

CO SIĘ STAŁO?

Trudne do uzasadnienia, nigdy nie jest dobrze znaleźć alibi. Dokonaliśmy wielu ocen na temat zawodników, co zrobiliśmy źle. Jesteśmy jeszcze w trakcie odbudowy i ważnego sezonu. Wszystko razem myślę: kontuzje, choć ciężkie, widziałem więcej trudności fizycznych. Widziałem drużynę ociężałą, słabą w pojedynkach. Nie widziałem prawdziwego, bojowego Juve, które musi być.

CZEGO ŻAŁUJESZ?

Teraz nie jest czas na żale, ale na walkę o odzyskanie punktów.

Źródło: TuttoJuve.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi