Transfery

Hu Kers | 30 lipca 2019

Nedved: Są oferty za Dybalę

Wiceprezydent przyznał w wywiadzie dla Sport Italia, że na stole jest kilka ofert za Argentyńskiego napastnika, a klub musi rozważyć dalsze kroki.

La Joya łączony jest przede wszystkim z transferem do Manchesteru United w ramach wymiany za Romero Lukaku, ale również z zespołem Tottenhamu, choć z licznych źródeł płyną informacje o chęci pozostania w klubie zawodnika.

Przy okazji losowania terminarza na nadchodzący sezon, Pavel Nedved odpowiedział na kilka pytań, w tym również na temat Dybali.

Mamy kilka ofert, ale poczekamy i nie będziemy śpieszyć się z decyzją na temat jego przyszłości.

Bezustannie staramy się ulepszać drużynę. Lukaku? Zobaczymy, nie będę wchodzić w szczegóły. Mamy kilka celów, ale musimy wspólnie podjąć decyzje. Nie będę, więc, mówić o Lukaku, ani nikim innym.

Czech wypowiedział się również na temat pierwszych tygodni pracy nowego szkoleniowca, Maurizio Sarriego.

Jest spory wpływ, choć oczywiście w pierwszych dniach nie jest on wyraźnie dostrzegalny. Jesteśmy zadowoleni. To nieco inna praca niż ta, którą wykonywał Max.

de Ligt? To była prawdziwa walka. Bardzo skomplikowany transfer. Jest młody, a już potrafił stać się kapitanem Ajaxu. Dokonaliśmy tego wyboru myśląc o teraźniejszości, ale również patrząc w przyszłość. Cieszymy się, że wybrał naszą ofertę spośród licznej konkurencji.

Wszystkie kluby się wzmacniają, również te włoskie. Myślę, że to będzie jeszcze cięższa walka o Scudetto, niż w poprzednich latach. W Europie czeka nas z kolei prawdziwa walka z wieloma klubami, które mogą namieszać. Będziemy jednak gotowi!

 

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi