Trener

einhard | 20 maja 2019

Nedved: Trener? Mamy czas

Pavel Nedved twierdzi, że Juventus nie wybrał jeszcze następcy Maxa Allegriego.
 
Nie byłem na konferencji prasowej Maxa, ponieważ miałem inne zobowiązania związane z moją pracą, których nie dało się przełożyć. Bardzo mi przykro, że mnie to ominęło. – powiedział wiceprezes Juventusu w rozmowie ze Sky Sport Italia.
Klub musiał podjąć decyzję i zrobiliśmy to. Czuję, że ta konkretna epoka dobiegła końca. Nie było jakiegoś konkretnego powodu.
To był bardzo ważny cykl i nie sądzę, żeby kiedykolwiek się powtórzył. Max zdobył 11 trofeów, prawie wszystko, o co go prosiliśmy, więc zasługuje na pochwałę i wielkie pożegnanie. To samo dotyczy Andrei Barzaglego.
Juve musi zdobywać trofea, Max to robił, więc wykonał świetną robotę.
 
Nedved został zapytany o faworytów do przejęcia pracy na stanowisku trenera, w tym Maurizio Sarriego i Simone Inzaghiego.
 
Będą dokonane oceny, nie spieszymy się. Mamy czas. To nie będzie łatwe, wiemy, że ta epok nigdy się nie powtórzy, więc będzie jeszcze trudniej.
Do tej pory ocenialiśmy, co zrobić z Maxem, więc nie kontaktowaliśmy się z żadnymi innymi trenerami. Mamy pomysły, w tym kilka całkiem klarownych, ale nie podjęliśmy jeszcze żadnych decyzji.
 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi