Gracze Juve

einhard | 18 września 2019

Nedved: Znajdzie się miejsce dla Dybali

Pavel Nedved jest przekonany, że Juventus pokaże poziom godny Ligi Mistrzów w meczu z Atletico Madryt oraz omówił sytuację Matthijsa de Ligta i Paulo Dybali.

Liga Mistrzów ma szczególne znaczenie, zwłaszcza dla naszych najlepszych graczy, więc spodziewamy się wspaniałego wieczoru z Ligą Mistrzów – powiedział wiceprezydent Juve w rozmowie ze Sky Sport Italia przed samym rozpoczęciem spotkania.

Było wiele powodów, które sprawiły, że zagraliśmy tak, a nie inaczej z Fiorentiną, głównie chodzi o zmęczenie piłkarzy powracających z meczów reprezentacyjnych.

Były obrońca Ajaxu, De Ligt, ponownie wyjdzie w parze z Leonardo Bonuccim ze względu na kontuzję Giorgio Chielliniego.

Ciężko pracuje, bardzo go lubię i ciągle się poprawia. Oczywiście to wymaga czasu, a on jest bardzo młody. Szkoda tylko, że Giorgio doznał kontuzji, ponieważ on również mógłby pomóc De Ligtowi w nauce podczas treningów.

W Madrycie Dybala znów usiądzie na ławce, a do tej pory piłkarz zaliczył tylko 14 minut.

Myślę, że znajdzie się też miejsce dla Dybali. Jest świetnym zawodnikiem, jest częścią naszej drużyny i widziałem go ostatnio ciężko trenującego. Jestem więc pewien, że trener też to widział i znajdzie dla niego miejsce w swojej drużynie.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi