Zarząd

maciejovsky | 13 maja 2022

Nerwowo po meczu z Interem. W roli głównej Pavel Nedved

Media donoszą, że po meczu z Interem Pavel Nedved skonfrontował się m.in. z Andreą Agnellim.

Po raz pierwszy od sezonu, kiedy drużynę prowadził Luigi Delneri, Juventus skończy rozgrywki bez żadnego trofeum.

Pavel Nedved nigdy nie był wielkim zwolennikiem Maxa Allegriego, a według mediów naciskał wraz z Fabio Paraticim w 2019 roku na zwolnienie trenera. Według La Gazzetty dello Sport wyraźnie niezadowolony Czech spotkał się po meczu ze szkoleniowcem i kilkoma doświadczonymi piłkarzami, obwiniając niektórych za postawę podczas pojedynku.

Co więcej, na Olimpico miało miejsce inne spotkanie pełne napięć, a brali w nim udział Nedved, Agnelli, Arrivabene i Cherubini. Juventus zmienił również plany po powrocie do hotelu. Zawodnicy i personel natychmiast wrócili do Turynu, pomimo dwóch dni wolnego.

Niektórzy gracze, tj. Dybala, Morata, Cuadrado, McKennie i Arthur, pierwotnie dostali zielone światło, by obejrzeć Internazionali d’Italia w tenisa ziemnego w Rzymie i samodzielnie wrócić do Turynu, ale wszystko uległo zmianie po porażce z Interem.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
4 miesięcy temu

Jedyny pozytyw, że nie zdobyliśmy tego pucharu pocieszenia, to fakt, że on zamydliłoby obraz tej nędzy, która jest.

Ater
4 miesięcy temu

Tutaj każdy ciągnie szmatę w swoją stronę… albo to się rozerwie albo wygra jedna z opcji.
Jak nie ma na tranfery itp, to może warto zainwestować w dobrych trenerów od przygotowania fizycznego, żeby każdy wytrzymywał 120 minut Allegrowego defensywnego stylu?

jacojaco/Kicek12345
4 miesięcy temu
Reply to  Ater

Ponoć sztab zostanie wymieniony po sezonie.

jacojaco/Kicek12345
4 miesięcy temu

Ciekawe ktory z tych dwóch Panów odejdzie po sezonie, dyrektor, który przekreślił grubą krechą nudna, lecz zwycięską drogę klubu i z Paraticim próbował nam zrobić drugie PSG, tylko bez katarskich pieniędzy, czy może też trener, który jak widać, został wybrany wbrew woli zarządu?
Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze do nas Conte wróci i dostanie Neymara na wahadło 😀

Last edited 4 miesięcy temu by jacojaco/Kicek12345
Szymon82juve
4 miesięcy temu

Potrzeba dużych zmian. 2 linia była zaniedbywana od lat. Zmiany w tej formacji były robione byle czym i byle jak. Od 2018r widać było że potrzeba w tej formacji wartościowych nowych zawodników. Transfery Ronaldo i rok później De Lighta pozwalały myśleć że Angielli ma mocarstwowe plany. Ale przyszedł Covid i pokazał że Juve to kolos na glinianych nogach. Okazuje się że kasa pusta a potrzeba nowych zawodników w każdej formacji. Nedved ma trochę racji. Niektórzy zawodnicy razem z tym trenerem powinni opuścić ten statek. Przecież pod względem strzelonych bramek Juve wygląda gorzej od Sasuollo, Udinese czy Chelass Werona. Czy oznacza… Czytaj więcej »

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi