Prasa

Gryfel | 29 listopada 2022

Nota prasowa Johna Elkanna: Rezygnacja zarządu stanowi dowód odpowiedzialności

John Elkann, numer jeden Exor wydał oficjalną notę prasową, w której odniósł się do sytuacji w Juventusie:

Rezygnacja zarządu Juventusu stanowi dowód odpowiedzialności, który na pierwszym miejscu stawia interes Spółki.

Nowy zarząd, który zostanie utworzony w styczniu, będzie składał się z postaci wysoce profesjonalnych z technicznego i prawnego punktu widzenia, na czele z Prezesem Gianlucą Ferrero: wraz z innymi dyrektorami będzie miał za zadanie zająć się i rozwiązać kwestie prawne i korporacyjne, które mamy dziś na stole. Wierzę, że firma będzie w stanie udowodnić, że zawsze działała prawidłowo.

Maurizio Scanavino, który wykazał się solidnymi umiejętnościami menedżerskimi we wszystkich firmach, w których pracował, wykorzysta swoje doświadczenie, zwłaszcza w obszarach medialnych i cyfrowych, aby przyspieszyć rozwój Juventusu, jednej z najsilniejszych marek na świecie.

Massimiliano Allegri pozostaje punktem odniesienia w obszarze sportowym Juventusu: liczymy na niego i na cały zespół, aby nadal wygrywać tak, jak pokazali, że potrafią to robić w ostatnich dniach, utrzymując nasze wysokie cele sportowe.

Chcę podziękować mojemu kuzynowi Andrei za dostarczenie nam niezwykłych emocji, których nigdy nie zapomnimy. W ciągu tych 12 lat wygraliśmy tak wiele. Zasługa należy się przede wszystkim jemu, a także kobietom i mężczyznom, którzy pod jego kierownictwem osiągnęli wiekopomne rezultaty.

Nasza historia to zwycięstwa i daje nam siłę, której potrzebujemy właśnie w takich momentach. Dzięki wsparciu i sympatii naszych fanów mamy możliwość zbudowania niezwykłej przyszłości – podsumowuje Elkann.

Źródło: TuttoJuve.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi