Kontrakty

tItOveN | 4 października 2021

Nowa umowa Dybali już o malutki krok?!

Jak pisze Romeo Agresti, prawnicy pracują nad ostatnimi szczegółami nowego kontraktu z Paulo Dybalą, który będzie obowiązywał do 2025 roku. 

Paulo Dybala i Juventus są gotowi, aby kontynuować wspólną przygodę, które trwa już sześć lat, od lata 2015 roku. Opera mydlana zbliża się do końca, ponieważ saga kontraktowa jest już na finiszu.

To jest to. Tym razem na poważnie — pisze reporter Goal Italia.

Umowa opiewa na około 8 milionów netto rocznie plus kwota bonusów. Termin obowiązywania: 30 czerwca 2025 r. Trzyletnie przedłużenie, które de facto pozwala uniknąć scenariusza odejścia za darmo przez Argentyńczyka w przyszłym roku.

Dowodem na to, że porozumienie jest już na ostatniej prostej, jest fakt, iż po wielu tygodniach Jorge Antun, agent Dybali, opuścił Turyn i wrócił do Argentyny. Misja (prawie) wykonana.

Krótko mówiąc, trwają prace nad sfinalizowaniem ostatnich szczegółów umowy. Potem czeka nas oficjalne ogłoszenie podpisania nowego kontraktu z La Joya.

Źródło: goal.com/it/twitter

Subscribe
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Halupa
11 miesięcy temu

Przedłużyć a w styczniu sprzedać. To jest to czego Juventus potrzebuję aby wyplątać się z obecnej przeciętności. Przeciętność a nierzadko nawet beznadzieja, opiera się właśnie na tym piłkarzu. Zabrakło synka w dwóch meczach i jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki drużyna zaczęła grać i co najważniejsze osiągać wyniki. A tylko dlatego, ponieważ w tych meczach nie było zawodnika, który dublował pozycje Locatelliego i zagrywał piłkę w wiekszosci do tyłu oraz nie brał czynnego udziału w destrukcji, bardzo istotnym elemencie gry.

Last edited 11 miesięcy temu by Halupa
pogon
11 miesięcy temu
Reply to  Halupa

Przecież sam twierdzisz, że celebryta nadaje się tylko do Serie B, a zatem nikt nam za niego nie zapłaci dobrych pieniędzy, bo ile klubów chce mieć w swoim składzie zawodnika z poziomem na Serie B?

Halupa
11 miesięcy temu
Reply to  pogon

Jego wartość piłkarska to 20 mln ale wizerunek to już 50. On u nas jest nie dlatego, że dobrze gra tylko dlatego, że ma dużo kibiców którzy nie oglądają meczów tylko grają w gry komputerowe. A tam to on jest top topów.

OldLady
11 miesięcy temu
Reply to  Halupa

„A tylko dlatego, ponieważ w tych meczach nie było zawodnika, który dublował pozycje Locatelliego i zagrywał piłkę w wiekszosci do tyłu oraz nie brał czynnego udziału w destrukcji, bardzo istotnym elemencie gry.”

Sam sobie przeczysz – skoro dublował pozycję Locatelliego to musiał brać udział w destrukcji. Jeśli zagrywał do tyłu to nie z pozycji Locatelliego – a swojej w przeciwnym razie musiałby grać do stoperów lub bramkarza – a tak przecież nie było.

Twoja logika jest pokrętna.

Halupa
11 miesięcy temu
Reply to  OldLady

Twoje myślenie jest pokrętne jak nie potrafisz zrozumieć że dublował pozycje Locatelliego, w fazie budowania akcji a nie w fazie obrony. Z tego co czytam masz prawo tego nie rozumieć.

Last edited 11 miesięcy temu by Halupa
Elohi
11 miesięcy temu
Reply to  Halupa

Kolega Halupa próbuje prowokować. Jest wielu takich jak Ty. Są lepsi.

SonOvTheMoon
11 miesięcy temu

Dowodem jest to że agent opuścił Turyn? Równie dobrze mógł opuścić bo się nie mogli dogadać a on stracił już cierpliwość

szymken
11 miesięcy temu
Reply to  tItOveN

A on tego nie napisał w tym sensie, że agent mógł odlecieć do Argentyny bo się dogadali i tylko prawnicy teraz mają robotę?

Pepe_Mar
11 miesięcy temu

Wy jeszcze macie siłe z Halupem dyskutować xD? To jest jak róba wytłumaczenia foliarzowi, czemu gada jak potłuczony. Facet nigdy nie powiedział nic, co by pasowało do rzeczywistości, nigdy nie poparł swojej pokrętnej logiki żadnymi danymi, a wam dalej się chce tracić swój czas na trola i napinacza xD

Lucky1313
11 miesięcy temu
Reply to  Pepe_Mar

Dobrze chłop mówi!

anavrin_
11 miesięcy temu
Reply to  Pepe_Mar

Dokładnie tak, idealna definicja czasu straconego.

Benq
Benq
11 miesięcy temu

Dybala najlepiej opłacanym zawodnikiem Juve (z de Ligtem), a do brania odpowiedzialnosci za wyniki ostatni 🙁

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi