Prasa

einhard | 14 listopada 2020

Nuytinck krytykuje podejście Tudora

Bram Nuytinck ujawnia, że nie miał najlepszych relacji z byłym trenerem Udinese, Igorem Tudorem i zdecydowanie bardziej ceni Lukę Gottiego.

Środkowy obrońca nie chwalił sobie pracy z Tudorem, który został zwolniony z klubu rok temu, a obecnie jest asystentem Andrei Pirlo w Juventusie.

Gotti bardzo różni się od Tudora, ponieważ przede wszystkim chce, abyśmy grali w piłkę. Bardzo też nas uspokaja w szatni – powiedział zawodnik Udinese w wywiadzie dla ItaSportPress.

Tudor też miał pewne cechy szczególne. Nie miałem z nim dobrych relacji, ale takie rzeczy mogą się zdarzyć w piłce. Jestem teraz bardzo szczęśliwy, ciężko pracujemy, aby sprostać standardom tego klubu.

Każdego roku chcemy zająć miejsce w połowie tabeli, ale zawsze kończy się to walką o uniknięcie degradacji. W tym sezonie w końcu mamy mocną drużynę i dobrego trenera od samego początku rozgrywek, więc chcemy osiągnąć wynik, na jaki zasługujemy.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
2 lat temu

Ostatni akapit tej wypowiedzi jest zabawny. „Każdego roku chcemy zająć miejsce w połowie tabeli, ale zawsze kończy się to walką o uniknięcie degradacji.” Ha ha, tutaj trudno coś dodać. Chcieć to se można… „W tym sezonie w końcu mamy mocną drużynę i dobrego trenera od samego początku rozgrywek, więc chcemy osiągnąć wynik, na jaki zasługujemy.” Na wyniki się nie zasługuje (z góry), a osiąga i to w zależności od tego, co się potrafi. Łącząc oba cytowane fragmenty wypowiedzi wynika, że Udinese wydaje się, że coś potrafią, ale w rzeczywistości to niewiele. Od dwóch, trzech sezonów mam nadzieję, że wreszcie spadną… Czytaj więcej »

Przejdź do paska narzędzi