Prasa

Gryfel | 21 maja 2021

Oficjalnie: Bayern żegna się z Douglasem Costa

Nikt nie miał złudzeń, że Bayern Monachium nie przedłuży wypożyczenia, ani nie wykupi Douglasa Costy. Bawarczycy na swoich mediach społecznościowych podziękowali dziś Brazylijczykowi informując o przedwczesnym rozwiązaniu kontraktu.


Należy zatem oczekiwać oficjalnej informacji na temat przenosin Douglasa do Gremio. Wiceprezydent brazylisjkiego klubu, Marcos Herrmann oświdczył dzisiaj, że oczekuje na dokumenty, aby zakontraktować zawodnika przed zamknięciem okienka transferowego, które w Brazylii kończy się 23. maja.

Źródło: TuttoJuve.com

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PrzybocznyCzarnoksieznika
PrzybocznyCzarnoksieznika
2 lat temu

Przypomnijmy tutaj inne transfery guru w 2017 roku po Cardiff gdy była kasa z LM i trzeba było przebudować drużynę: Costa (47 mln), Bernakiepski (40 mln), Matuidi (30,5 mln), De Sciglio (12,5 mln), Howedes (6,5 mln)
Łącznie 136,5 mln wywalone w BŁOTO bo z tych trampkarzy nie było żadnego pożytku. Jedynie Bernakiepski do czegoś się nadaje, ale to i tak na wyrost bo jest graczem na poziomie Padoina bez formy.

luque10
2 lat temu

Padoina to szanuj 😎 Simone był kozakiem, na którym można było polegać, nie porównuj do gościa, którego kiwa sama piłka.

anavrin_
2 lat temu

Padnę ze śmiechu za moment. Serio, Matuidi to pieniądze wydane na marne? Owszem, nie mało na niego wydano, ale to przecież był filar Juventusu za czasów Allegriego i nie zmieniają tego jego ograniczenia i nieco pokraczny styl gryl. De Scigilio również był sprowadzony na wyraźne życzenie Maxa, przynajmniej według prasy, i był to jeden z nielicznych przykładów, kiedy trener w Juventusie miał wpływ na transfery. Hoewedes? Gdyby nie kontuzje, to wszyscy byśmy piali z zachwytu, że za tę kasę za cholerę by się nie znalazło tak pożytecznego zapchajdziury do obrony! Costa, gdy przychodził, był uważany za cracka i ludzie doczekać… Czytaj więcej »

PrzybocznyCzarnoksieznika
PrzybocznyCzarnoksieznika
2 lat temu
Reply to  anavrin_

I tu się nie zgodzę. Transfery należy oceniać jakie BYŁY a nie jakie MOGŁYBY BYĆ. A tutaj jest fatalnie bo to była kasa wywalona w błoto. I nie zmienia tego fakt, że jakiś piłkarz miał przez chwilę dobry okres jak np. Bernakiepski czy Costa.

stofel
stofel
2 lat temu

Danke to ja mam na tylnym siedzeniu.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi