Gracze Juve

tItOveN | 23 stycznia 2020

Oficjalnie: Danilo opuści najbliższe mecze

Dzień po zwycięstwie nad Romą piłkarze wrócili do pracy w JTC. Raport medyczny potwierdził u Danilo problem z mięśniem prawego uda. 

Tradycyjnie dzień po meczu zespół został podzielony na dwie grupy: pierwsza odbyła sesję regeneracyjną, podczas gdy druga skupiła się na ćwiczeniach skupionych wokół utrzymywania piłki oraz treningu kondycyjnym.

Testy diagnostyczne przeprowadzone w J|Medical ujawniły u Danilo uszkodzenie ścięgna w prawym udzie. Badania będą powtarzane przez około 10 dni, aby precyzyjnie zdefiniować czas powrotu do zdrowia piłkarza.

 

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pitrek
4 lat temu

Chłop jest fatalny..straszna szklanka, pozbyć się czym prędzej

88frytek
4 lat temu

Tylko kto go kupi…??? Cancelo nie pasował ,Danilo wzięli w rozliczenie …

pogon
4 lat temu

Daniło jak gra to się prezentuje najrówniej z bocznych obrońców. A że zdrowie słabe to jak u co 3 naszego zawodnika. Taki klimat w tym Turynie .

Benq
Benq
4 lat temu
Reply to  pogon

To my chyba inne mecze oglądamy. Może jest najrówniejszy, ale zdecydowanie najsłabszy, w obronie to pachołek jest.

Harun
Harun
4 lat temu

Danilo jak gra, to prezentuje się solidnie. Kontuzje w Turynie trapią praktycznie każdego i Brazylijczyk nie jest tu wyjątkiem. Szklanką to jest De Sciglio i jego należy się pozbyć.

anavrin_
4 lat temu

Zaś pograł na przyzwoitym poziomie, to znowu kontuzja mięśniowa. Bardzo „słabo” wygląda, gdy zawodnik któryś już raz w sezonie schodzi w pierwszej połowie z tego samego powodu. „Słabo”, bo po pierwsze zdaje się, że latem nietrafnie oceniliśmy stan jego zdrowia. Po drugie, za bardzo nie potrafimy nic z tym zrobić lub taka już przypadłość Danilo (nie wiem co gorsze). Po trzecie, burzy to koncepcje gry w danym meczu, i to już na jego wczesnym etapie (zmiany w pierwszej połowie) i ogranicza pole manewru.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi