Gracze Juve

einhard | 16 czerwca 2020

OFICJALNIE: Dijon odsyła Mavdidiego

Dijon oficjalnie potwierdziło, że nie aktywuje opcji wykupu napastnika Juventusu, Stephy Mavididiego, który przebywając na wypożyczeniu we francuskim klubie strzelił osiem goli w 30 meczach ligowych w tym sezonie.

Nie zamierzamy wykorzystać opcji wykupu, wynoszącej 5 mln euro tylko po to, aby gracz od razu zaczął się z nami szarpać i przeciągać linę – wyjaśnił prezydent klubu Olivier Delcourt w oficjalnym oświadczeniu.

Jestem naprawdę rozczarowany tą sytuacją. Dijon FCO zainwestowało w niego, wykazało się ogromną wiarą w gracza i pozwoliło mu znaleźć się w centrum uwagi Ligue 1.

Śledzimy innych bardzo interesujących piłkarzy, którzy chcą walczyć o nasz klub. Ta mentalność będzie jednym z głównych czynników, na których skupimy się w to lato, ponieważ chcemy prawdziwych walczaków.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
19
19
4 lat temu

Dla nas dobrze, podobno Benevento się nim interesuje i kilka klubów z Francji, najbardziej chyba Montpellier.
Może zarobimy na nim ok 5mln lub dodamy do jakiejś wymiany.
Pierwszy sukces projektu u23.

NR.17
NR.17
4 lat temu

Ktoś się orientuje o co dokładnie chodzi z tym przeciągiem liny? Mavdidi coś naodwalał czy po prostu nie chce tam grać?

NR.17
NR.17
4 lat temu
Reply to  einhard

To dzwina wypowiedź tego prezydent. Wydźwięk jest taki, jakby Mavdidi stwarzał problemy w przeszłości. To normalne, że jak gra się dobrze i jest się młodym to inne kluby się zawodnikiem interesują. Trochę dzikie podejście, zakładać, że zawodnik, który jakoś tam sobie radzi i jest „rozchwytywany” od razu będzie stwarzał problemy po podpisaniu z nim umowy.

kelso
4 lat temu
Reply to  NR.17

Tymbardziej że Mavididi dawał radę w Dijon ale bez przesady żadną wielką gwiazdą nie był i ligą nie zamiatał ale na klub się nadawał. Ale jeśli chciał grać w lepszym klubie to chyba mogliby go wykupić i zaraz sprzedać z zyskiem, mały zysk czy duży nie wiem ale lepiej cos zarobić niż nic.

Apo
Apo
4 lat temu
Reply to  kelso

Kolejny post oparty jedynie na statystykach.

kelso
4 lat temu
Reply to  Apo

kolejny post oparty na :

AdiJuve
4 lat temu

Mogliby go gdzieś umieścić w SerieA na wypożyczenie z wykupem i odkupem. Może wystrzeli i będzie użyteczny napastnik. W sumie poza „9” do pierwszej 11 też przydałby się w perspektywie 2/3 sezonów ktoś solidny na ławkę.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi