Gracze Juve

Kurp | 13 sierpnia 2022

OFICJALNIE: Filip Kostić piłkarzem Juventusu

Serbski pomocnik został oficjalnie ogłoszony nowym nabytkiem Juve. 

Zgodnie z komunikatem klubu:

Turyn, 12 sierpnia 2022 – Juventus Football Club S. p. A. ogłasza osiągnięcie porozumienia z klubem Eintracht Frankfurt Fußball AG w kwestii transferu definitywnego z prawem do korzystania z usług sportowych Filipa Kosticia w kwocie wynoszącej 12 milionów euro, płatnej w trzech transzach; oprócz opłat dodatkowych, włączając w to składkę solidarnościową wynikającą z regulaminu FIFA, w wysokości do 1,5 miliona euro.

Ponadto przewidziane zostały premie sięgające maksymalnie kwoty 3 milionów euro po spełnieniu określonych celów sportowych i/lub warunków.

Juventus podpisał z niniejszym piłkarzem umowę do 30 czerwca 2026.

 

Źródło: juventus.com

 

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
1 miesiąc temu

16,5 mln? O.o

einhard
Admin
1 miesiąc temu
Reply to  anavrin_

Właśnie, co szokujące kwota lepsza niż nawet najbardziej optymistyczne przewidywania dziennikarzy

Last edited 1 miesiąc temu by einhard
Wsciekle piesci weza
1 miesiąc temu

Jestem bardzo zadowolony z tego transferu. Raz ma papiery na grę, umie asystować a i bronienie nie jest mu obce. Najważniejsze jednak dla mnie jest to że jest to charakterny człowiek a w obecnej kadrze takich jest mało. Dodatkowo jeżeli się nie mylę nie łapie często kontuzji i jest mocno uniwersalny. Offtop Depay praktycznie zaklepany niby fajnie ale te 7 mln za sezon to trochę dużo, przynajmniej kontrakt na 2 sezony i przyjdzie za teoretycznie darmo. Chciałbym jeszcze kogoś do pierwszej 11 za Sandro który jest pseudopiłkarzem np. Lodi, kogoś za Ruganiego, Milenkovic niestety odpadł, ewentualnie jeszcze kogoś do środka… Czytaj więcej »

clyde_1987_
1 miesiąc temu

Nie śledzę Bundesligi, ale z tego co zdążyłem się zorientować Kostic był wyróżniającą się postacią w Niemczech, czego efektem było załapanie się do najlepszej „11” ligi, podobnie rzecz się miała z Ligą Europy, gdzie w najlepszej jedenastce Serb znalazł się dwukrotnie. Mam nadzieję, że szybko odnajdzie się w realiach Serie A i okaże się dla nas realnym wzmocnieniem.

OldLady
1 miesiąc temu

Transfery Juve póki co są obiecujące i widać pewną zmianę na plus. Jakby jeszcze opylić tego Rabiota to byłoby prawie idealnie.

Przejdź do paska narzędzi