Inne

einhard | 11 listopada 2020

OFICJALNIE: Napoli już szykuje kolejne odwołanie

Napoli wydało oficjalne oświadczenie, w którym zapewniło, że będzie podążać każdą możliwą ścieżką, mogącą sprawić, że walkower przyznany Juventusowi zostanie cofnięty.

SSC Napoli już pracuje, przygotowując skargę do Collegio di Garanzia dello Sport przy CONI – czytamy w oświadczeniu klubu.

Klub całkowicie nie zgadza się z wyrokiem, który rzuca niedopuszczalne oszczerstwa w kierunku zachowania klubu, ignorując wyraźną dokumentację, przemawiającą na jego korzyść i delegitymizując autorytet regionalnych organów zdrowotnych.

SSC Napoli zawsze starało się bronić uczciwości i wartości sportowych, więc również w tym przypadku będziemy podążać każdą możliwą ścieżką prawną, aby zapewnić sprawiedliwość wobec naszego postępowania, którym okazaliśmy szacunek zdrowiu publicznemu. Chcemy, aby boisko było jedynym sędzią, mogącym ustalić wynik meczu piłkarskiego.

Źródło: sscnapoli.it

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gryfel
Editor
1 rok temu

może być ciekawie, bo znając życie oni się będą jeszcze 2-3 lata odwoływać, a w tym sezonie 4 punkty będą robily duża różnice i rzutowały na ostateczne miejsce w rozgrywkach.

Calcio Maestro
1 rok temu
Reply to  Gryfel

Nie przeceniałbym roli tych 4 pkt. To bardzo dużo (więcej niż jedno spotkanie) ale jak policzyć, że w tym sezonie będą robiły inną różnicę niż w poprzednim? Przy tej samej ilości drużyn mają dokładnie takie same znaczenie. Faktem jest natomiast, że śmieciarze mogli być liderami, a my poza pierwszą dziesiątką gdyby nie ten walkower. Uświadomili to sobie w Neapolu i tu im gul skacze najbardziej.

jacojaco/Kicek12345
1 rok temu

Ciekawe, które odwołanie przejdzie pierwsze, to czy nasze w związku oddaniem tytułów mistrzowskich 😛

Przejdź do paska narzędzi