Oficjalnie

tItOveN | 19 sierpnia 2019

Oficjalnie: Pellegrini w Cagliari

Pozyskany z Romy w obecnym oknie transferowym Luca Pellegrini, w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Cagliari Calcio.

Juventus poinformował na swojej oficjalnej stronie, że doszedł do porozumienia z włodarzami Rossoblu w sprawie wypożyczenia lewego obrońcy.

Na mocy umowy, ważnej do 30 czerwca 2020 r., Pellegrini najbliższy sezon spędzi w klubie z Sardynii. Urodzony w 1999 r. obrońca wraca zatem do zespołu, w którym spędził drugą połowę sezonu 2018/2019. Podczas tamtego pobytu zanotował 12 występów.

W komunikatach obu klubów nie ujawniono szczegółów operacji.

 

Źródło: juventus.com

 

 

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
1 rok temu

Czyli koniec końców z perspektywy tego sezonu oddaliśmy za psi pieniądz Spinazzolę – gracza na luzie do rotacji z Sandro – by choć trochę podreperować budżet. W zamian, z uwagi na brak bocznych obrońców, za takiego uchodzić będzie pewnie Cuadrado. Tak, ten kolumbijski demon obrony. Dwie operacje w jednej, tak w skrócie, bo pomijam tutaj wymianę Cancelo-Danilo (choć i o niej w kontekście umiejętności defensywnych Portugalczyka i Kolumbijczyka można było wspomnieć), po których wypada się jedynie zaśmiać i to bynajmniej z uwagi na pozytywne strony tych transakcji.

jacojaco/Kicek12345
1 rok temu

Już się nie mogę doczekać, aż wymienimy go za rok podczas okienka!

clyde_1987_
1 rok temu

Opisane powyżej Cagliari, ale także Genoa oraz beniaminek z Brescii dokonują doprawdy ciekawych wzmocnień, oczywiście biorąc pod uwagę obecny potencjał każdego z tych zespołów. Co do naszego lewego defensora, to wydaje się, że dzięki powrotowi na Sardynię, gdzie wcześniej spędził całkiem udane półrocze, będzie miał okazję do regularnych występów i to pomimo wcześniejszego sprowadzenia tam Federico Mattiello, który jak powszechnie wiadomo, miał spore problemy zdrowotne w trakcie swojej gry dla Chievo.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi