Oficjalnie

Hu Kers | 26 lipca 2022

Oficjalnie: Ramsey opuszcza Juventus

Klub w oficjalnym komunikacie potwierdza, że kontrakt z Walijczykiem został rozwiązany za porozumieniem stron.

 

 

Subscribe
Powiadom o
24 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kysio
Kysio
6 miesięcy temu

Ramsey zrozumiał, że teraz kto inny będzie ulubieńcem kliniki?

domin100
6 miesięcy temu

Powiem tak, pomimo jego wkładu w rozwój klubu szanuję za rozwiązanie kontraktu.

mario
6 miesięcy temu
Reply to  domin100

Ja bym go szanował jakby nie brał za to hajsu. Nachapał się za podpis i tłusty kontrakt w czasie którego uja grał kiedy grał, a rzadko grał bo przeważnie się kurował..

Last edited 6 miesięcy temu by mario
domin100
6 miesięcy temu
Reply to  mario

Nie każdy jest taki hojny jak Ty. On tych pieniędzy nikomu nie zabrał, nie wymusił ich na nikim. Miej pretensje do zarządu który zgodził się na te warunki i podpisał z nim kontrakt. Mógł pozostać do końca i wsiąść całość za kontrakt a sezon przesiedzieć na trybunach.

SzeFu1897
6 miesięcy temu
Reply to  domin100

Jednak gdy firma Cie zatrudnia chce żebyś pracował na pewnym poziomie.
Nawet W Polskim prawie jeśli chorujesz pół roku pracodawca może rozwiązać z Tobą umowę.
Tego grajka można wrzucić do wora z Amaurim

domin100
6 miesięcy temu
Reply to  SzeFu1897

I to Ty ustalasz jako pracownik warunki swojego zatrudnienia? Dalej wszystko odnosi się do tego, że klubowi działacze zgodzili się na warunki zatrudnienia Ramseya, ktoś się pod tym podpisał, a nie było tak że Walijczyk sfałszował dokumenty i brał lewe pieniądze. To jest nauczka (nie pierwsza zresztą) na przyszłość. Z drugiej strony wyobrażasz sobie, że Chiesa zrywa więzadła, ma rekonwalescencję 9 miesięcy więc klub ma możliwość rozwiązania z nim umowy co czyni i zawodnik zostaje pozostawiony sam sobie? Przykład Chiesy wzięty tylko przez czas nieobecności…

andi
6 miesięcy temu
Reply to  SzeFu1897

Problem w tym, że kontrakt to nie umowa o pracę tylko umowa cywilnoprawna i jej rozwiązanie, jak i inne aspekty związane z nim pozostają w gestii obu stron.

mario
6 miesięcy temu
Reply to  domin100

Owszem, pretensje do zarządu są uzasadnione bo wziął naleśnika, gościa który potrafi tylko i wyłącznie chodzić po lekarzach a o kopaniu piłki nie ma pojęcia a do tego obsmarował go złotem jakby Boga futbolu brał.. Co nie zmienia faktu że gościu też mógł się inaczej zachować.

domin100
6 miesięcy temu
Reply to  mario

Czyli jak miał się zachować? Pomimo tego, że nie siedział u nas na siłę bo poszedł na wypożyczenie do Glasgow, rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron przed jego końcem zrzekając się przy tym części wypłaty.

SzeFu1897
6 miesięcy temu
Reply to  domin100

Glasgow to raczej Ramsey dobrze wspominać nie będzie. Ja nie szanuje ludzi dla których pieniądze są ważniejsze niż honor…

domin100
6 miesięcy temu
Reply to  SzeFu1897

A jakie to ma znaczenie jak będzie wypominać Glasgow? Ważne że zgodził się na transfer, chciał wrócić do formy a przy tym odciążył nasz budżet. Gdyby nie miał honoru to by posiedział rok na trybunach i zgarnął kilka baniek za nie robienie niczego. Trochę naginasz rzeczywistość.

AlexDP
6 miesięcy temu

Wielkie rozczarowanie. Kiedyś był takim kozakiem w Arsenalu, bardzo chciałem, żeby grał u nas. A potem… czasem jednak kontuzje niszczą zawodnika. Błędem było dawanie Ramseyowi takiego kontraktu znająć jego problemy zdrowotne, bo sam transfer wówczas niewątpliwie był ,,okazją”. Wielu kibiców myślało, że jak w jednym oknie przyjdzie Ramsey Rabiot to wrócimy na szczyt z jedną z najlepszych linii pomocy w Europie. Coś poszło nie tak…

Last edited 6 miesięcy temu by AlexDP
Szymon82juve
6 miesięcy temu
Reply to  AlexDP

Problemem jest to że zarząd nie uczy się na błędach. Dlaczego tak zabiegali o Pogbę widząc jak było z jego zdrowiem i grą w Manchesterze.

SzeFu1897
6 miesięcy temu
Reply to  Szymon82juve

Bo się nie znają…trzeba zatrudnić kilku userów z tego forum do transferów

Szymon82juve
6 miesięcy temu
Reply to  SzeFu1897

Twierdzisz że to był dobry ruch? Userzy z tego forum nie znają się na prowadzeniu klubu. Gość prawdopodobnie wypada na pół roku. Nie trzeba być specjalistą żeby zauważyć że to na razie marne wzmocnienie, pozbyli się Dybali czy Reamseya a. ściągnęli następnego celebryte. Gość na starcie wypada na pół roku wzmocnienie w pizdu.

andi
6 miesięcy temu

Po wykupieniu (rozwiązaniu) kontraktu, można byłoby go podpisać za najniższą, jak w NBA. Tam wprawdzie ten sam klub chyba tego nie może zrobić, ale w piłce nic nie stoi na przeszkodzie.

Marcelinio76
6 miesięcy temu

🍾🍾🍾

Gregor del Ptasior
6 miesięcy temu

Jeszcze Rabiot i Arthur i środek wyczyszczony. Ale biorąc pod uwagę sytuację z Pogbą przydałoby się jeszcze kogoś sprowadzić.

Skifu
6 miesięcy temu

Masakra. Ile jeszcze wam trzeba tłumaczyć że porażką nie był Ramsey, czy Rabiot?? Porażką był Partaczi, nawet to zciągnięcie DeLighta to przecież nie był super transfer, i nie mówię tu o umiejętnościach zawodnika, tylko o finansach. Partaczi zapoczątkował ciągnięcie Juve na kasę przez każdy klub.

juve_master
6 miesięcy temu

Ramsey dosyć mało grał, a juve płacili jego nie mały kontrakt. Dla jednej jak i drugiej strony dobra decyzja

mario
6 miesięcy temu

Z jednej strony dobrze ze parę milionów w kieszeni ale jednak szkoda że parówy nie przytrzymali na trybunach. Może by zmięknął a jak nie to chociaż byłby jasny przekaż dla kolejnych darmo zjazdów.

andi
6 miesięcy temu

Po dzisiejszym meczu z Barceloną, kilka kwestii: 1) Pomocy, jak nie było tak nie ma (choć Zakaria i Loca walczyli, ale nadal brak piłek do przodu), po dwóch meczach Rovella>Fagioli 2) Lewego obrońcy, jw. Trzeba się pozbyć tej zakały Sandro. Danilo bardzo przeciętnienie. Oprócz Bremera przydałby się jeszcze jeden solidny obrońca, Bonu słabo. 3) Kean zrobił to co do niego należy, wracał się też chłopak. Może musi grać tylko z klasowymi zespołami 4) Najlepsi: Di Maria, Cuadrado (pomimo udziału przy golu dla Barcy, jednak wracał i bronił na nie swojej stronia, co ułatwiło niewątpliwie Dembele). Z Barcy jednak ten Depay… Czytaj więcej »

Bad_Magick
6 miesięcy temu
Reply to  andi

Ja cały dzień czekam na newsa żeby móc napisać jak to Kean przyćmił Lewandowskiego.

W pierwszym meczu Fagioli grał dużo lepiej niż Rovella, jak było z Barcą?

andi
6 miesięcy temu
Reply to  Bad_Magick

Rovella, ale też Fagioli grał dużo mniej i z drugim garniturem, który wyraźnie odstawał od pierwszego.

Przejdź do paska narzędzi