Inne

einhard | 17 września 2020

OFICJALNIE: Randstad przedłuża umowę z Juve!

Razem do 2022 roku. Juventus i Randstad – wiodący na świecie operator usług kadrowych – przedłużyli współpracę na następne dwa lata, rozszerzając partnerstwo, które rozpoczęło się w 2014 roku.

Randstad, międzynarodowa firma, obecna w 38 krajach na całym świecie, będzie nadal widoczna na stadionie Allianz, który pozostanie miejscem ekskluzywnych wydarzeń poświęconych tematom i wartościom, które łączą sport i świat pracy, ze wsparciem zawodników pierwszej drużyny Juventusu i Juventus Legends.

Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z Randstad przez następne dwa sezony. W ten sposób wydłużamy całkowity czas trwania partnerstwa do ośmiu lat. Jest to jedna z najdłużej trwających umów w klubie. Poprzez nowe projekty i wspólne, ciągłe poszukiwanie nowych wyzwań na boisku i poza nim, nasze marki są zobowiązane do wzajemnego pielęgnowania przywództwa w swoich sektorach – powiedział dyrektor ds. Przychodów, Giorgio Ricci

Słowa CEO Randstad Italia, Marco Ceresy, również odzwierciedlały entuzjazm Ricciego: Randstad i Juventus odgrywają wiodącą rolę w swoich sektorach i mają tę samą pasję do swojej pracy, tę samą ambicję dążenia do doskonałości i takie samo nastawienie na innowacje i ciągły rozwój w celu poprawy wyników. Odnowienie tej współpracy na kolejne dwa lata to ważny krok w kierunku dalszej poprawy wyników naszej pracy i jakości naszych usług oraz dalszego zapewniania idealnego dopasowania ludzi poszukujących odpowiedniej pracy i firm poszukujących największych talentów.

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi