Gracze Juve

einhard | 3 sierpnia 2021

OFICJALNIE: Santos wysyła Kaio Jorge do Juve

Santos ogłosił porozumienie z Juve w sprawie transferu Kaio Jorge.

Według ostatnich doniesień z Brazylii, umowa opiewa na 3 mln euro plus 1 mln euro ewentualnych premii. Santos ma mieć również prawo do uzyskania 5% zysku z przyszłej sprzedaży piłkarza.

Sky Sport Italia twierdzi ponadto, że Santos będzie mógł zablokować transfer Kaio Jorge w przypadku, gdyby Juve zdecydowało się wypożyczyć zawodnika z powrotem do Ameryki Południowej.

Juventus spełnił warunki, które postawiliśmy i które naszym zdaniem są optymalne dla naszego klubu, biorąc pod uwagę scenariusz, w jakim się znaleźliśmy – przyznał prezydent Santosu, Andres Rueda, w oficjalnym oświadczeniu, które pojawiło się na stronie internetowej klubu.

Powodzenia dla Kaio Jorge. Mamy nadzieję, że ma przed sobą świetną ścieżkę.

Media twierdzą, że 19-latek pojawi się we Włoszech na testach medycznych w środę lub czwartek.

Źródło: santosfc.com.br

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pepe_Mar
10 miesięcy temu

Dobrze, że 5% a nie znowu 50% xD Nie wiem kto w Juve wpadł na pomyśł, że to w jakimkolwiek scenariuszu moze byćdobrym pomysłem 😀

pogon
10 miesięcy temu

Nie ma to jak prezes, który najpierw mówi, że Santros ma kontrakt z Jorge do 2023 roku i że jego cena to 15 mln, a następnie sprzedaje za 3 z komunikatem o ,,optymalnych warunkach”. W Brazylii działacze na poziomie polskim.

tItOveN
Admin
10 miesięcy temu
Reply to  pogon

Nie czytałeś wszystkich newsów na stronie najwidoczniej. Tu było wyjaśnienie: https://chejuventus.pl/kaio-jorge-w-drodze-do-turynu/

OldLady
10 miesięcy temu
Reply to  tItOveN

Nie ładnie, Pan pogon nie czyta regularnie, albo coś ukmknęło. Kwestia dziada podającego się za pracownika Santosu została już wyjaśniona – zresztą to też kuriozalna sprawa z tym facetem.

Gryfel
Editor
10 miesięcy temu
Reply to  OldLady

no Santos podobno go już pozwał.

pogon
10 miesięcy temu
Reply to  tItOveN

Nie wszystko idzie przeczytać, ale próbować trzeba.

Przejdź do paska narzędzi