Oficjalnie

einhard | 7 sierpnia 2020

OFICJALNIE: Stroje wyjazdowe zaprezentowane

Juventus oficjalnie zaprezentował swoje stroje wyjazdowe na sezon 2020/21.

Związek piłki nożnej i sztuki jest głównym tematem nowego stroju Juventusu na sezon 2020/21 – czytamy w oświadczeniu klubu.

Było to już widoczne w koszulce domowej, zaprezentowanej 30 lipca, poprzez jej wyrazistość z pojedynczymi pasami „namalowanymi pędzlem”, a teraz strój wyjazdowy ma podobną cechę, którą można znaleźć na rękawach koszulki.

W związku z tym nawet w komplecie wyjazdowym elegancja łączy się z nowoczesnością, a współczesny akcent wzbogaca klasyczną estetykę zdefiniowaną przez kolor indygo: ekskluzywny niebieski odcień, podkreślony eleganckimi srebrnymi detalami, w tym trzema paskami, emblematami sponsorów i najnowszym logo klubu.

Warto przypomnieć, że klub rozpoczął kampanię usuwania słowa „Juventus” znajdującego się pierwotnie nad logo ze wszystkich produktów, reklam itp.

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
3 lat temu

Bez szału. Kolorystyka ok, ale te rękawki skracają optycznie koszulkę. Ciekawe jaki będzie trzeci komplet – bo tam to jest spore pole do szaleństwa.

anavrin_
3 lat temu

Moim zdaniem udany projekt, choć w kolorach trochę „niejuventusowych”, choć pamięć może mnie mylić. Jak na razie komplety na nowy sezon na duży plus.

Lucky13131313
3 lat temu

To Berna czy jakiś model z Top Model?:D

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi