Gracze Juve

tItOveN | 17 marca 2020

Oficjalnie: Blaise Matuidi także zarażony koronawirusem

Oficjalnie strona Juventusu potwierdziła, że test na obecność wirusa COVID-19 u francuskiego pomocnika wykazał wynik pozytywny.

Zawodnik przechodzi chorobę bezobjawowo i czuje się dobrze.

 

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pepe_Mar
11 miesięcy temu

Czyjeś zdrowie raczej nie jest dobrym powodem do żartów ale zauważyliście, że oficjalne potwierdzone przypadki tego wirusa w zespole póki co łapią zawodników, którzy są najczęściej wypychani co okienko transferowe?

pogon
11 miesięcy temu
Reply to  Pepe_Mar

Wydaje mi się, że Rugani i Matuidi (szczególnie ten drugi) to wypychani są raczej przez kibiców, a nie przez sam klub, który przecież w ostatnim roku przedłużył kontrakt z Ruganim, a teraz (wedle słów samego Francuza) dodał Matuidiemu rok do końca kontraktu.

Pepe_Mar
11 miesięcy temu
Reply to  pogon

Tak, chodziło mi o wypychanie przez kibiców 🙂

OldLady
11 miesięcy temu
Reply to  Pepe_Mar

Trzymając się tej logiki to Sarri powinien już złapać wirusa daaawno temu. Choć występ z Interem trochę sprawę skomplikował.

Pepe_Mar
11 miesięcy temu
Reply to  OldLady

Jak będzie 3. przypadkiem w zespole to będzie można zacząć jakieś teorie spiskowe robić.

clyde_1987_
11 miesięcy temu

Blaise Matuidi miewał w tym sezonie słabsze momenty, ale patrząc na jego karierę nie trudno stwierdzić, że mamy do czynienia ze znakomitym pomocnikiem, który jak do tej pory osiągał duże sukcesy, będąc przy tym podstawowym zawodnikiem, zarówno PSG, Juventusu, jak i reprezentacji Francji, z którą sięgnął po Mistrzostwo Świata. Nie mam wątpliwości, że ten silny człowiek pokona chorobę i wróci na boisko, kiedy Świat upora się z tym diabelstwem. Forza Matuidi!

Apo
Apo
11 miesięcy temu

Pewnie nie mył dłoni, jak to inaczej wytlumaczyc? Proszę o komentarza jednego z użytkowników tej strony, wybitnego znawcę wirusów.

Zdrówka Blaise. Zdrowiej, kontrakt czeka.

jacojaco/Kicek12345
11 miesięcy temu

Zawodnik dobry, gdy nie musimy cały czas kontrolować gry. Niestety, w Serie A to poza meczem z Interem i Atalantą to raczej nie ma dużo takich spotkań. Zdrówka pokrako 😉

Przejdź do paska narzędzi