Prasa

einhard | 27 czerwca 2019

Ojciec: Domem Moise jest Inter!

Relacje Biorou Jean Keana z jego synem, Moise, są dość napięte, ale to nie powstrzymuje seniora przed udzielaniem rad napastnikowi i wygłaszaniem kontrowersyjnych komentarzy.

Wszystko zaczęło się, gdy chodziliśmy po straganach i powiedziałem mu, żeby wybrał sobie koszulkę – zaczął Biorou Jean w rozmowie z Passioneinter.com. Nie wahał się. Od razu wybrał koszulkę Interu z numerem Obafemiego Martinsa.

Inter to jego dom. Wybrał ich jeszcze jako dziecko, więc z pewnością chciałby teraz tam przejść. To jednak zależy od ofert, które do niego trafią. Jeśli Inter zaoferuje mu więcej, niż zarabia teraz w Juve, to moim zdaniem przejdzie do Nerazzurrich. Kiedy grał w Turynie, zawsze mi mówił: „Po Toro, zabierz mnie do Interu”.

Czytałem w gazetach, że może wyjechać za granicę, ale jeszcze nie rozmawiałem z Raiolą. Mino z pewnością skontaktuje się ze mną przed podjęciem decyzji.

Mimo że Moise jest dorosły, wie, gdzie leżą jego korzenie. Poradzę mu, żeby poszedł do Interu, żeby mógł być jeszcze bliżej mnie, zamiast odchodzić gdzieś do Holandii.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi