Meczowe

jacojaco/Kicek12345 | 24 października 2018

Ostra krytyka United ze strony Scholesa i Ferdinanda

Byłe gwiazdy Manchesteru United – Paul Scholes i Rio Ferdinand – były zdegustowane postawą swojego byłego klubu w spotkaniu z Juventusem, czym podzielili się publicznie z mediami.

Juve pokonało 1:0 Czerwone Diabły, lecz szczególnie w pierwszej połowie mogło podwyższyć wynik kilkukrotnie totalnie dominując swoich przeciwników.

Juventus zdeklasował United na każdym polu – powiedział Scholes dla BT Sport.

Gratuluję Dybali dobrego wykończenia akcji. Gratulacje też dla całego Juventusu za wyjazdowe zwycięstwo z wielkim klubem, ale nie z wielkim zespołem. To była przepaść między obiema drużynami. Kiedy United są w posiadaniu piłki, wyglądają na zdenerwowanych. Czy Mourinho jest z tego zadowolony? Może jest. Kto wie? Kiedy ja na to patrzę, jestem trochę zakłopotany.

Wszyscy spoglądali w stronę Ronaldo, który powrócił na Old Trafford. Miał zapewnione wiele przestrzeni przez dynamiczną i pomysłową linię pomocy Juventusu, której korku próbowali dotrzymać pomocnicy United.

Jeśli miałbym podsumować tę grę, to powiedziałbym, że mężczyźni grali przeciwko chłopcom – dodał Ferdinand.

Spodziewaliśmy się mocnego startu w obliczu szlagierowego spotkania w Lidze Mistrzów, a dostaliśmy letargiczną pierwszą połowę. Zwartość i pomysłowość Juventusu sprawiła United mnóstwo problemów.

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi