Gracze Juve

einhard | 6 stycznia 2020

Paratici: Can i Rabiot zostają

Fabio Paratici chwilę przed rozpoczęciem spotkania z Cagliari udzielił wywiadu dla Sky Sport Italia. Dyrektor sportowy Juve wykluczył odejścia Emre Cana i Adriena Rabiot.

Bianconeri kupili już swojego pierwszego gracza w 2020 roku, płacąc Atalancie 35 mln euro plus bonusy za Dejana Kulusevskiego, który pozostanie na wypożyczeniu w Parmie do końca sezonu.

Chcielibyśmy sprowadzić go do Juve natychmiast, ale fakt, że nie będzie to możliwe był dla nas jasny od samego początku negocjacji – powiedział Paratici.

Jesteśmy szczęśliwi. Od początku wiedzieliśmy, że zostanie w Parmie. Jest ważnym graczem dla przyszłości Juve i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej transakcji.

Ciągle pojawiają się doniesienia o zainteresowaniu Emre Canem i Rabiotem ze strony takich klubów, jak Manchester United, Everton i Paris Saint-Germain.

Mogę wykluczyć odejście Emre Cana. Na pewno pozostanie z nami. Jest jednym z najbardziej rozchwytywanych graczy, ale myślę, że może być ważny dla naszego projektu.

Rabiot przybył tutaj po ośmiu miesiącach bez gry. To naturalne, że musi poświęcić trochę czasu na aklimatyzację i poprawienie sprawności fizycznej. Zapłacił za to cenę, ale dobrze sobie z tym poradził.

Jesteśmy pewni, że stanie się dla nas ważnym graczem, i że będzie gwarancją dla Juve, a nie znakiem zapytania. Mamy mocny i konkurencyjny skład, w którym zawodnicy walczą o miejsce w drużynie. Tak to powinno wyglądać na tym poziomie.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
4 lat temu

To zapomniec można o jakichkolwiek wzmocnieniach w środku pola. Obyśmy choć sprzedali , Bernę czy Ruganiego i pozbyli się Pjacy , może w lecie ruszymy mocniej z tą pomocą.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi