Prasa

einhard | 10 stycznia 2021

Paratici: Czeka nas ważne spotkanie

Fabio Paratici ignoruje doniesienia o rzekomym zainteresowaniu Juve graczami Sassuolo: Manuelem Locatellim  i Gianlucą Scamaccą.

Każde spotkanie gramy tak, aby wygrać i miejmy nadzieję, że dziś także zdobędziemy trzy punkty. Jak powiedzieliśmy w ostatnich tygodniach, jesteśmy tu po to, aby stać się silniejszymi. Na tabelę spojrzymy dopiero w marcu lub kwietniu – powiedział Paratici w rozmowie ze Sky Sport Italia.

To inny sezon niż pozostałe i stało się to oczywiste pod koniec ostatnich rozgrywek. Gramy co trzy dni, bez fanów, więc pojawią się wzloty i upadki. Gracze nie są maszynami, muszą utrzymywać intensywność, a gdy nie ma pomocy ze strony kibiców, jest to niezwykle ciężkie dla każdego.

Agent Locatellego powiedział, że Juventus próbował pozyskać pomocnika latem i może spróbować ponownie po zakończeniu tego sezonu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z graczy, których mamy. Locatelli to bardzo utalentowany gracz Sassuolo, ale gdybyśmy mieli wymienić wszystkich graczy, których podziwiamy, rozmawialibyśmy godzinami.

Mówi się, że Juve chce także wzmocnić atak, a doniesienia medialne wskazują również na innego piłkarza Sassuolo, Scamaccę, który jest obecnie wypożyczony do Genoi.

Jak powiedziałem, uważamy, że mamy bardzo konkurencyjny skład. Rozegramy ten mecz, a potem bez pośpiechu ocenimy sytuację. Nie jesteśmy w sytuacji awaryjnej. Zobaczymy, czy na rynku pojawią się jakieś możliwości i okazje.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
1 rok temu

Absolutnie nic nowego nie wynika z tego wywiadu.Nic.

Przejdź do paska narzędzi