Liga Mistrzów

einhard | 6 listopada 2019

Paratici i Nedved przed meczem z Lokomotiwem

Na chwilę przed nadchodzącym spotkaniem z Lokomotiwem tradycyjnych wypowiedzi udzielili przedstawiciele władz Bianconerich.

FABIO PARATICI

Jesteśmy przyzwyczajeni do gry w Lidze Mistrzów i nie uważamy, że ten mecz jest najważniejszy w kwestii naszego awansu. Postaramy się po prostu rozegrać jak najlepszy mecz i zdobyć trzy punkty – powiedział dyrektor Juve w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Zespół stale się rozwija pod względem wydajności, wciąż istnieje ogromny margines do poprawy, ale jesteśmy na dobrej drodze.

Zwycięstwo zapewniłoby Juve awans do fazy pucharowej, ale Matthijs de Ligt musiał zostać w Turynie ze względu na kontuzję kostki.

De Ligt ma się lepiej, ale podczas meczu derbowego otrzymał paskudne uderzenie i nie był w stanie wykurować się na czas. Wróci wkrótce.

PAVEL NEDVED

Zdajemy sobie sprawę, że jeśli zagramy dobrze, to już teraz zapewnimy sobie awans do następnej fazy turnieju. Wiemy jednak, jakie trudności nas czekają – powiedział z kolei wiceprezydent Juventusu w wywiadzie dla JTV.

Mecz w Turynie wiele nas nauczył. Wiedzieliśmy już wcześniej, że Lokomotivw to bardzo silny zespół. Na swoim terenie są jeszcze bardziej niebezpieczni.

Mieliśmy dobry początek sezonu, wiedząc, że wystąpią trudności związane ze zmianą trenera i wielu zawodników. Nie spoczniemy na laurach, ponieważ możemy i chcemy radzić sobie znacznie lepiej. Wiemy dokładnie, co dokładnie musimy poprawić.

Awans mając dwa mecze w zapasie byłyby bardzo dobrą rzeczą. Ważne nie jest jednak kiedy sobie go zapewnimy, ale jak.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi