Gracze Juve

einhard | 6 stycznia 2021

Paratici: Milan zasłużenie jest na szczycie

Fabio Paratici w wywiadzie przedmeczowym chwalił Milan.

Jestem pewien, że to będzie wspaniały mecz. Milan zasłużenie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli – powiedział Paratici w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Zagramy z nimi i spróbujemy zebrać jak najwięcej punktów, ale przyjrzymy się tabeli dopiero bliżej marca lub kwietnia, kiedy będziemy mogli zobaczyć, co zrobiliśmy dobrze lub źle.

Pirlo nie zalicza najlepszego startu w swojej karierze trenerskiej, więc Paratici został zapytany, czy będzie to dla Andrei największy test w nowej roli.

Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek był bardziej przyzwyczajony do rozgrywek na najwyższym poziomie niż Pirlo, więc jest bardziej niż gotowy na tego rodzaju wyzwanie.

Paulo Dybala znalazł się w wyjściowym składzie, ponieważ Alvaro Morata jest kontuzjowany, ale pomimo strzelenia gola przeciwko Udinese w niedzielę, nie wydaje się być w najlepszej formie.

Myślę, że wszyscy wielcy gracze są zawsze pod presją. Paulo to świetny zawodnik, jest tu od kilku lat, więc jest do tego przyzwyczajony. Nie widzę, żeby był zmartwiony lub spięty.

Alex Sandro i Juan Cuadrado nie pojechali do Mediolanu z powodu infekcji koronawirusem.

Mamy konkurencyjny skład, zobaczymy przez kilka następnych meczów, czy coś będzie trzeba zrobić, ale nie ma pośpiechu, aby działać.

Wszystkie kluby borykają się z podobnymi trudnościami, trzymamy się protokołów i nie martwimy się o tych, których nie ma z nami dziś wieczorem.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi