Juventus U23

Hu Kers | 5 lipca 2020

Paratici: Nie spodziewałem się powrotu Gigiego

Fabio Paratici przyznaje, że po odejściu legendy Juve do Paris Saint Germain, nie spodziewał się, że bramkarz wróci jeszcze do Turynu.

Nie spodziewaliśmy się, że Buffon wróci, ale kiedy tylko nadarzyła się okazja, natychmiast ją wykorzystaliśmy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jest z nami, bo prócz tego, że jest świetnym zawodnikiem, to uważam go za wspaniałego przyjaciela, od którego wiele się nauczyłem. Jestem więc podwójnie szczęśliwy.

Obecny moment jest nieco inny dla piłki. Zasadniczo jesteśmy teraz w fazie presezonu, a mimo to wymagamy od zawodników wyników. Nie jest to łatwe dla wszystkich drużyn, brakuje czasami energii i rytmu, ale dla przykładu bramka Dybali w Genui miała tę zadziorność, to czego kilka tygodni temu chłopakom brakowało.

Andrea Pirlo prawdopodobnie zostanie trenerem drużyny U23, co to oznacza dla jego przyszłości?

Jeśli spojrzymy na historię naszej akademii, to trenerzy tacy jak Marco Baroni, Fabio Grosso radzą sobie w Serie A oraz Serie B. Nie wspominając już o Gian Piero Gasperinim.

Drużyna U23 walczy o awans do Serie B, zdobyła już trofeum za Serie C, więc powinniśmy dać im po prostu pracować i nie komentować zbyt wiele.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi