Prasa

einhard | 26 maja 2019

Paratici: Nigdy nie rozmawialiśmy z Guardiolą

Dyrektor Juventusu potwierdził, że klub nie ogłosi nowego trenera, dopóki nie zakończą się wszystkie rozgrywki.
 
Nie musimy tworzyć najlepszych nagłówków dla gazet i dostarczać im rozrywki. Musimy tylko zbudować najlepszy możliwy skład. Będziemy postępować zgodnie z wytycznymi naszego nowego trenera, więc musimy na niego poczekać, zanim zaczniemy wykonywać jakieś ruchy transferowe. – powiedział Fabio Paratici w rozmowie z DAZN.
 
Było wiele doniesień na temat możliwego następcy Maxa Allegriego, na którego typuje się kogoś z grona Maurizio Sarri, Mauricio Pochettino, Simone Inzaghi, Sinisa Mihajlovic i Pep Guardiola.
 
Mamy jasne pomysły i oceniamy sytuację. Nie zrobimy nic, dopóki wszystkie rozgrywki się nie zakończą. Wydaje się sprawiedliwe, aby wstrzymać się z szacunku dla wszystkich stron.
 
Paratici został zapytany konkretnie o plotki dotyczące Guardioli.
 
To dziwny świat. Nigdy nie mieliśmy kontaktu z Guardiolą i nigdy o nim nie myśleliśmy. Ma ważny kontrakt, więc wszystkie te plotki wydają się bardzo dziwne, ale taki jest świat mediów i musimy to zaakceptować.
 
Biorąc pod uwagę, że jedyne pozostałe turnieje, które pozostały do rozegrania, to finały Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej, media koncentrują się głównie na Sarrim i Pochettino. Ostanie pytanie skierowane do Paraticiego, dotyczyło jednak Paulo Dybali.
 
Jest świetnym graczem. Jest nasz i mamy wielką wiarę w jego umiejętności. Dowodem na to jest inwestycja, którą podjęliśmy, aby go tu sprowadzić oraz ostatnie odnowienie jego umowy.
 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi