Prasa

einhard | 14 sierpnia 2019

Paratici o rynku transferowym

Fabio Paratici potwierdził, że Paulo Dybala jest obiektem zainteresowania i dyskusji, ale nie chciał przyznać, że Daniele Rugani i Mario Mandzukić wkrótce opuszczą klub.

Paratici rozmawiał ze Sky Sport Italia po tradycyjnym meczu przedsezonowym w Villar Perosa, w którym Dybala strzelił dwa gole.

Podobnie jak w przypadku wszystkich okienek transferowych, prowadzi się wiele dyskusji. Ostatnio zawarliśmy niewiele umów z innymi klubami, ale jesteśmy spokojni i pewni siebie.

Nie chodzi o to, że mamy nadmiar graczy, ale o wymogi, których ani trener, ani ja nie możemy zmienić. Możemy zgłosić tylko 21 zawodników i jednego wychowanka. Dlatego gracze, którzy nie znajdują się wśród tych 22 graczy, muszą odejść.

Dyrektor sportowy został zapytany, czy Rugani i Mandzukić są pierwsi w kolejce do opuszczenia klubu.

Nie ma graczy, którzy są bliżej bycia sprzedanym od innych. Jesteśmy jedną z najlepszych drużyn na świecie, co oznacza, że ​​mamy wielu graczy na najwyższym poziomie.
Zawarcie umowy transferowej wymaga zgody trzech stron, więc powoli osiągniemy nasze cele.

Większość uwagi skupiła się na Dybali, który jest mocno łączony z Paris Saint-Germain, ale może również dołączyć do Interu w zamian za Mauro Icardiego.

Dybala jest jak wszyscy inni, to świetny gracz, należący do Juventusu. Jest obiektem zainteresowania i są prowadzone dyskusje, wspólnie rozwiążemy tę sytuację.

Icardi jest graczem Interu, a my rozmawiamy tylko o tych, którzy należą do naszej drużyny. Mamy Gonzalo Higuaina, który jest świetnym egzekutorem. Mandzukić również jest doskonałym napastnikiem. Porozmawiajmy jednak o naszych graczach.

Mamy graczy takich jak Perin i Pjaca, którzy muszą się w pełni zregenerować, zanim zostaną wytransferowani.

Sarri został sprowadzony, aby ożywić grę Juve, podczas gdy Antonio Conte został nowym trenerem Interu.

Myślę, że każdy trener ma swój styl. Obejrzałem wiele ciekawych i efektownych meczów Juve za kadencji Allegriego. On pomógł nam wszystkim w rozwoju.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi